Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tuntethetem el a...

Hogyan tuntethetem el a szeploket?

Figyelt kérdés
utalom a szeploimet,egyszer szep vagyok,masszor nem,vagy csak en latom igy.citromlevel mar probalkoztam de engem az zavar ha a boromon van,es viszketek tole.ha van valami mas megoldas,mi lenne az?mennyi ido mulva lathato valtozas?felnott koromra elmulnak? egy lany.
2008. febr. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak, én is kipróbáltam a citromos megoldást-nem használt-, de aztán megbarátkoztam velük. De ha téged zavar,vannak már rengeteg szeplőtelenítő krémek, amiket gyógyszertárban megvehetsz,de némelyiket receptre lehet megvenni, különböző árban.Az egyik legolcsóbb Pl az ephelis zselé, ami szeplőkre és májfoltra van recept nélkül is kapható, 599 Ft-. 2-3 hét után elvileg már látható a hatásuk. Meg annyit tehetsz még, hogy ha napon vagy kendd be az arcod valamilyen fényvédő krémmel.
2008. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a szeplősök klubjába nekem is van nem feltünö de van én eleinte nem szerettem de aztán mindenholnnan az jött vissza hogy jól ál szóval vagy 1 kg alapozó ami egészségtelen vagy örülsz hogy vannak
2008. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha lennének szeplőim :))
2008. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igazán semmi nem tünteti el őket. Biztos észrevetted már te is, hogy a napsütés hozza igazán elő. Ezért max annyit tehetsz, hogy kerülöd a napsütést, télen meg amúgy is elég halványak. Vagy a festék (alapozó, ilyesmik). Nekem is vannak az arcomon, én szeretem őket. Ha lehetne, akkor sem tüntetném el. A pasim is imádja- bár azt mondja, már nem is látja (és mások is, a barátaim, akik gyakran látnak, azt mondják már nem is látják). Nem fogod kinőni, megmaradnak felnőtt korodra is. Én azt javaslom, hogy szeresd őket :) Hidd el, hogy SZÉP ÉS KÜLÖNLEGES LEHETSZ szeplősen is, sőt!
2008. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast :) ....:( de en annak orulnek ha nem lennenek,pedig van vagy volt biztos mar ugy,hogy nagykorara valakinek eltuntek a szeploi,akkor az mert nem leheteseges megse ,ahogy tik mondjatok?
2008. márc. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!