Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pontosan mik a napi arctisztít...

Pontosan mik a napi arctisztítás lépései? Egy nap hányszor van szükség arctisztításra és hány naponta ajánlott arcradírt alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:59
 1/9 anonim válasza:
Én fürdéskor bőrradírozok aztán mikor végeztem arc tonikkal is le szoktam tisztítani az arcomat. A szappant nem ajánlom mert az kiszárítja a bőrt. Ha pattanásaid is vannak arra külön felkenhetsz egy kis aftershave-et. remélem ez segít ;)
2011. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 habibi ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy este megtisztítom az arcom arclemosós tejjel, majd bekrémezem, reggel csak megmosom az arcom. arcradírt hetente 1X szoktam és utána teszek fel valamilyen arcpakolást. azt vettem észre, hogy ha így teszek , akkor kevesebb a mitesszerem (amíg reggel is tisztítottam az arcom, akkor sokkal több volt)
2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

habibi!

Milyen termékeket szoktál használni?

2011. ápr. 28. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek pattanásaim, meg most szerencsére mitesszereim sem, kozmetikus szépen kitisztította az arcom. :) Előtte sajnos elég mitesszeres volt és szeretném, ha nem jönnének vissza, vagy legalábbis ne legyen újra csúnya.
2011. ápr. 28. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Kozmetikus nem ajánlott krémeket? Vagy nem kérdezted? Amúgy papíron így kellene:

1. szappan (ha pattanásos az arcod) vagy arctej

2. tonik

3. fiataloknál csak hidratáló vagy pattanásos bőrre, semmi zsírosat!

(ha nem akarsz olyan sok mindent beszerezni akkor a krém esetleg az arctej!)


radírozni, csak hetente egyszer az arcod. Testnél ha nagyon vastag és száraz a bőröd akkor a heti 2 belefér.


Amúgy én személy szerint az Ilcsit ajánlanám ha jó termékeket akarsz használni, de ha inkább vmi olcsóbbat szeretnél akkor csak arra figyelj krém vásárláskor, h ne legyen parrafinos a krém (általában a tégely hátulján, vagy az alján nézd meg az összetevők között. Latinul szokták írni: paraffinum liquidum) Remélem jól írtam :)

2011. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tonikot szoktam használni meg valamilyen arclemosót, ami általában krémes állagú, tehát nem szemcsés. Az arctej az jobb a bőrnek? (Még nem használtam arctejet.) Ezenkívül van 3 az 1-ben Garnier arctisztítóm, ami lehet arclemosó, arcradír és maszk, az elég tisztán tartja a bőröm. Ha azt használom, mellé még mi kellene? Hidratáló?
2011. ápr. 29. 08:58
 7/9 habibi ***** válasza:

szia :)

nos Physiogel nevű arclemosó tejet használok (de valamikor olyan lemosót használok, amiben kis szemcsék vannak), utána pedig Nivea kék tégelyes krémet. Az arcradírom az Avonból van, nevét nem tudom sajnos, az arcpakolásokat pedig magamnak készítem el. (pl. 1 ek citromlé+ 1 ek fehér joghurt, v. élesztő+ méz, v. méz+fahéj,v. reszelt alma, v. vmi gyümölcspép...)

2011. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Nivea krémtől nem érzed olyan zsírosnak a bőröd? Elég nehezen szokott beszívódni, nem?
2011. ápr. 29. 20:40
 9/9 habibi ***** válasza:
igazából be sem szívódik, de mivel csak este kenem be vele az arcom és nem lát senki, így nem zavar, reggel pedig lemosom
2011. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!