Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz az, hogy ha...

Tényleg igaz az, hogy ha sokat idegeskedik az ember őszülni fog?

Figyelt kérdés
Főleg ha napi szinten, hosszú idő óta fentáll ez.
2011. máj. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.. Az elmúlt 1-2 évben sokat idegeskedtem, már pszichológuson gondolkodtam. Nyáron találtam 1-2 ősz hajszálat és mostanában is egyet kettőt. És 21 éves vagyok. :(
2011. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy jobban nő tőle a haj :D
2011. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nekem több km-es hajam lenne. :D
2011. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy ismerősöm régen olyat mesélt, hogy egyszer volt egy párnak autóbalesete, és mikor vizsgálták őket mint holttesteket azt gondolták, h idős pár, mert mindketten teljesen őszek voltak. aztán kiderült róluk, h huszonévesek, csak az ijedelemtől megőszültek.. na hát ebből nem tudom, h mi igaz..... de egyébként én egyáltalán nem tartom kizártnak. én 17 vagyok, vagyis 11.-es. nem egy oszttársamon láttam már ősz szálakat és nem hiszem, hogy ez ennyire általános lenne, h 16-18 évesen őszül az ember. bár mondjuk én meg állatira idegeskedős lelkiproblémás típus vagyok, de ilyen bajom pont nincs. nem tudom, szerintem van akinél igaz, de van akinél kevésbé.
2011. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is elég gyakran idegeskedek és bizony egyre több ősz hajszálat fedezek fel. :(

23/N

2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is idegeskedő típus vagyok, van is egy pár őszhajszálam. :/Még szerencse, hogy festetem a hajam, így csak akkor látszik, ha le van nőve.
2011. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!