Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna (festett) hajamra...

Sötétbarna (festett) hajamra mahagóni árnyalat? Ügyeskedni próbálok a színekkel A lényeg, hogy nem szeretnék olyan lila lenni teljesen, csak hátha lesz egy kis lilás árnyalata. Sima sötétvörössel sikerült. Ja és ugye világosabb tuti nem lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem vörös lett tőle, ugyanígy sötétbarna festett a hajam. Csak nekem az eredeti festék világosbarna, de valamiért mindig sötét lesz:/
2011. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várj..szóval ezt csináltad amit én,de vörös lettél tőle.Akkor most mitől vagy sötét?:D
2011. máj. 6. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már sikerült sötétvörössel, akkor mi a kérdés? XD Szerintem maradj a beváltnál.

Nekem eredetileg sötétbarna hajam. Egy kis vöröses fényt akartam neki, vörösesbarna színezővel. Nos, az eredmény jó pár mosásig elég lila volt. xD (és napsütésben egészen addig meg is látszott, amíg le nem nőtt xD) Asszem Palette volt amúgy, na annál mindig lutri, mi az eredmény. :D

2011. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maradtam a beváltnál..:D a fejem piros alul meg barna lett:DMég csak sötétebb se lett,hanem világosabb.. Tesóm azzal nyugtat hogy majd megmosom párszor és egyenletes lesz...Ámen.:)
2011. máj. 6. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ki akartam próbálni mást is, ezért egyszerű barnával festettük át, de nem tudni miért fogta be olyan sötétre:(
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fess rá barnát és akkor egyenletes lesz megint XD Ne játszatok színekkel, tényleg ne! Fodrász!! Mert egyszer kijön majd egy jó kis zöld, v kék szín azt nézegettek :D
2011. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!