Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalástól változik a...

A hajvasalástól változik a haj textúrája?

Figyelt kérdés

Mielőtt bejött ez a nagy hajvasalás mánia, és én sem vasaltam, egész normálisan állt a hajam. Most, miután hosszabb ideje vasalom, vasalás nélkül nagyon "deformáltan" néz ki. Össze-vissza áll. Régen nem ilyen volt, nem mentem volna így utcára. Most már nem azért vasalom, hogy tűegyenes legyen, hanem csak hogy "normálisan" nézzen ki.

Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Remélem érthető :D


2011. máj. 12. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Velem is ez van. Régen nagyon szép, göndör hajam volt, csak ugye kiadta az eszem, hogy vasalni kéne, mert az mennyivel jobb... Most is göndörödik ugyan a hajam, de teljesen máshogy, mint régen, ráadásul ha nem tárcsás hajszárítóval szárítom meg, hanem simán, akkor inkább csak olyan felmosórongyszerű göndörség lesz benne.
2011. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jaja de ez miért van? ha kicsit hanyagolom a vasalást jobb lesz egy idő után?
2011. máj. 12. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is vasaltam a hajam már 1 éve kb. 2 hónapon keresztül minden nap.Régen nagyon szép dús,fényes hajam volt.Miután vasaltam vékonyabb és fénytelen.Hiába álltam le a vasalással a hajam sajnos már sosem lesz a régi.Nyáron levágatom a hajam(kb.5-10 centit a végéből).Aztán pedig minél gyakrabban(kb. 2 havonta)vágatni fogok a hajamból.Bízok benne,hogy helyre jön.


16/L

2011. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mindenkinek megy a zöld kéz, de még várok hozzászólásokat


Én nem akarom levágatni :(

2011. máj. 12. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Én sem akartam kb. 1 éven keresztül,de ha ezen múlik a hajam állaga akkor megteszem.Mostanra már sikerült rábírnom magam.Már kifejezetten várom,hogy levágathassam,mert találtam egy szuper jó frizurát.


16/L

2011. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is tönkretette. Olyan volt mint a négereké, dugóhúzós és most olyan mint egy seprű, kimentek a hullámok, tönkrement, elvékonyodott.
2011. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem egyenes volt, de most ha megszárítom nekem is olyan boszorkányos, és olyan "deformált" - erre nincs jobb szó :/
2011. máj. 12. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért, mert az égetéstől sérült a haj felszíne az egész hosszában. Sajnos nem tudsz vele mit csinálni, ezt már semmi nem hozza helyre. Le kell növeszteni.
2011. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,akkor énse voltam/vagyok egyedül.

1,5éve ugyanilyen helyzetbe voltam.

Nagyon szép hullámos hajam volt,de hát a 'milyen trendi a vasalt haj' hóbort engem is utolért kb 3-4hónapig ha nem is mindennap de minden másnap vasaltam a hajam és meg is lett az eredménye,tördezett semmilyen haj:|

Elmentem a fodrászhoz és hát kb 5-8cm-t tuti levágattam belőle,vmivel szebb is lett:)

Most már ugye ez másfél éve van és újra kezdi visszanyerni a szépségét a hajam.:)

Igazából sajnos nem sok mindent tudsz tenni csak megvárod még teljesen kicserélődik/lenő a hajad..:|

2011. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és ha nem akarom levágatni? akkor hogyan hordjam a hajam? ha nem vasalom ki úgy utcára nem lehet menni. Tűzzem mindig fel?
2011. máj. 14. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!