Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretitek, ha a fodrász...

Szeretitek, ha a fodrász folyton dumál, miközben a hajatokat csinálja? Melyik jobb: a bőbeszédű v. aki csendben dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
inkább csendben..nem szeretem amikor hülyeségeket kérdezget ..:D
2011. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az enyém az arany középút. de szeretem, mert legalább nem unom el magam :D
2011. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a köztes megoldás a jó:)

A bő beszédű az csak akkor jó,ha már elég rég óta ismeri azt akinek csinálja a haját:)

Ha meg idegen,még csak párszor csinálta meg a haját akkor érdeklődjön,de ne túl rámenősen.

2011. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én nem szeretem. Mondjuk ismerem jó rég óta, már kiskorom óta ő vágja a hajam, de csak ritkán járok fodrászhoz, így aztán nincs nagyon téma, mindig ilyen kötelező udvariassági beszélgetésnek érzem.
2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
En nem szeretem, amikor szàritja a hajamat és àtbeszél a fejem fölött. Azt sem szeretem, ha sokat akar tudni rólam. Na még amit nagyon nem birok, hogy mennyire sok nõ a fodràsznàl jàtsza el az agyàt egyik jobban vinnyog, mint a màsik.(tudom nem ez a kérdés,de kijött belõlem.)
2011. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha jó hangulatú a beszélgetés és látszik a vendégen, hogy vidám, van kedve hozzá, stb, akkor a beszélgetés csak jó, unaloműző. a

múgy az is gáz tud lenni, ha 1 órán keresztül csak ülök ott bambán, mert nincs nagyon kevdem beszélgetni.

2011. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 habibi ***** válasza:
én szeretem, ha sokat beszél a fodrászom, olyan megnyugtató hangja van :P
2011. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Alapból nem szeretem a fodrászokat, magamnak vágok hajat... és ha már választani kell, akkor maradjon csendben és végezze PONTOSAN ÉS JÓL a dolgát...
2011. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem
2011. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mesterem a fodrászom,és szeretem ha dumál közben:)-de persze oda-vissza működik a dolog!!!:D
2011. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!