Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen, valami...

Pattanások ellen, valami remek megoldás?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje küszködök a pattanásokkal,és már kipróbáltam rá ezt-azt,illetve hallottam különböző tanácsokat,hogy mit is lehetne vele kezdeni. Azonban amiket kipróbáltam nem váltak be. Orvostól az Akneroxid gélt kaptam,ami egy ideig szuper volt,alig volt egy-két pattanásom,aztán egyszer csak elkezdett viszketni a szemem,és fel is dagadt. Pedig oda figyeltem,hogy semmiképp se kerüljön a szemembe. Elmentem orvoshoz,és megállapította,hogy allergia. Kiderült,hogy a benzoil-peroxid-ot tartalmazó termékekre vagyok allergiás,így sajnos az akneroxid gélről le kellett mondanom. Kaptam egy aromaterápiás teafű szappant amitől még több pattanásom lett.Az összes házi praktikát is kipróbáltam már,uborkapakolás,alma,meg amiről hallottam eddig. Ha valakinek volna valami jó tippje számomra,annak nagyon örülnék! =)
2011. máj. 16. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikusoz. Van valami fekete-szappan nevű készítmény, egy barátnőmnek azt ajánlotta és neki bevállt.
2011. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy a kozmetikus írtó drága. Olyan 10 körüli... Igaz ez? :O
2011. jún. 9. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!