Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium arc barnító része...

A szolárium arc barnító része erősebb vagy gyengébb mint a rendes barnító csövek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 00:17
 1/6 anonim válasza:
Az erősebb, valahol jóval erősebb :)
2011. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az arcom nem nagyon barnult ezért lecsusztam a rendes csövekhez és most szépen le is égett az arcom... :/
2011. máj. 20. 01:08
 3/6 anonim válasza:
Téényleg?:O Ilyet se hallottam még, inkább pont az ellenkezőjét, hogy kevesebbet akartak az arcukra és lecsúsztak úgyanígy és nem égette annyira ... :/ Lehet nekem is ezt kéne, mert az alsó részem akár fekvőben akár állóban sokkal barnább és nagyon látszik az ellentét :S
2011. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az arcbarnító gyengébb, ugyanis az arcbőrnek lassabb, fokozottabb barnulás kell mert az arcbőr a legérzékenyebb.

Én is lecsúszok ha gyorsabban akarom hogy barnuljon, de vigyázni kell valóban mert jobban éget!

2011. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát elég eltérőek a vélemények... :D
2011. máj. 20. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha logikusan belegondolsz akkor az arcbarnítónak kell kíméletesebbnek lennie, hiszen az arcnak kell a fokozott védelem és a lassabb, kíméletesebb barnulás! :)


+ nem véletlen hogy mindenkinek hamarabb barnul a hasa, combja, háta, mint az arca! Azért, mert az arcbarnító lassabb folyamatot eredményez.

2011. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!