Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit válasszak első alkalommal,...

Mit válasszak első alkalommal, ha szeretném befestetni a hajam? Hajszínező, vagy festék?

Figyelt kérdés
A hajszínező tartósan bennemarad a hajban? Mert nekem elég gyakran kell mosnom, mivel gyorsan zsírosodik...
2011. máj. 21. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajszínező. Legalább 2 hétig benne marad a hajadba a színe, bár a gyakorta (pl. mindennapi mosás után) fakulni fog. Viszont, jó dolog. Főleg a te helyzetedben, mert először fested be a hajad arra a színre. Így feltudod mérni a helyzetet, hogy tényleg jól áll majd-e, akarod-e azt a színt 'hordani' hónapokon át, etc.

Ha megvagy vele elégedve (színnel), tetszik, passzol hozzád, akkor befestheted a hajad festékkel, amint a hajszínező fakulásnak, kopásnak indul. (Legalább 2-3 hetet várj ki!)


Ha egyből befested, akkor a irályi 50% ott van, hogy megbánod az egészet ... akkor pedig vagy 0-ás gép, vagy megvárod, amíg le nő (több hónap)


:)))

2011. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarsz festeni? Mert világosból könnyű sötétet csinálni, de fordítva nem. Nekem alapból sötétbarna a hajam, már 4 éve festem színezővel, mert ennyi elég neki, nem kopik ki már.

Ha sötétből akarsz világos lenni, először bízd fodrászra, mert otthon igazi katasztrófák történhetnek még a színezővel is.

2011. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húúh, köszönöm a válaszokat:) Segítettetek! Magamnak akartam, de inkább fodrászra bízom:D bár a középbarna hajamból szeretnék egy túlnyomúrész barna, de mégis vöröses árnyalatot
2011. máj. 22. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy kezdtem egy mahagóni vagy hasonló árnyalatú színezővel, ehhez nem kell fodrász, csak ha világosat akarsz. Arra figyelj, ha hosszú hajad van, nem lesz elég 1 doboz, hanem másfél 2 kell.
2011. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, akkor mégiscsak anya lesz a "fodrász" :)
2011. máj. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!