Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó a testpermet?

Mire jó a testpermet?

Figyelt kérdés
Most kaptam ajándékba egy AVON-os testpermetet, és kíváncsi vagyok mi a funkciója, mert a leírásából nem jöttem rá. Mire is való ez a testpermet?
2011. máj. 21. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Igazából az, ami egy parfümnek, illatosít. Nagyon nem szeretem, mert kevés ideig marad meg az illata, én max. ruhára fújok belőle, akkor megmarad... De az AVON-osokat nem nagyon szeretem, a áfonyás-vaniliás vagy szedres-vaniliás(nem is tudom már) a jó egyedül, annak nincs se hányás se pálinka szaga :DDD
2011. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Gyakorlatilag nagyon felhígított parfüm, amit egész testedre is fújhatsz napközben(nem irritálja a bőrt), ha nincs időd zuhanyozni, és akkor nincs izzadt poros szagod. (De én inkább a zuhanyzást választanám.)

Persze ajándék lónak, ne nézd a...

Nekem nem jönnek be az avonos meg oriflame-es testpermetek. Gyorsan elillan az illatuk és ragad tőle a bőr, sok ismerősöm is panaszkodik rájuk, hogy semmi értelmük. De lehet, hogy van, akinek bejön. Nekem inkább marad a tusolás+parfüm...

2011. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Rajtam sokáig megmarad az Avonos testpermet. Sima vaníliásom van, nagyon jó illata van.

A funkcióját leírták a többiek. :)

2011. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csilla017 válasza:
Nekem cukrozott szilva+vanilia illetúm van nagyon jó de igazából sok haszna nincs:d téynleg csak annyi hogy ne legyen "sima" illatod hanem feldobod magad egy kicsit de inkább ruhára fújd parfümként sokkal értelmesebb :D
2012. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül keveredtem ide, ehhez a száz éves kérdéshez, de nagyon jót derültem rajta. :D

Azt mondja "ruhára fújd", "pálinka szaga", "zuhanyzás helyett"... Jóságos Ég! Ne már! :D


A funkciója az, hogy illatosabb tőle a bőröd. Mégis mi más lenne?

Ez akár jól jöhet akkor, ha nyáron befulladsz a parfümtől, vagy eleve nem bírod az erősebb illatokat, de ha olyan összetételű parfümöt használsz, amihez nagyrészt passzol egy-egy adott testpermet, akkor kiegészíthető vele. Én a parfümök megszállottja vagyok, de szeretem, ha máshol is illatozik a bőröm, ezért párosítom őket ezekkel a testpermetekkel. Pl. Nyáron Moschino Funny-t, vagy Elizabeth Arden - Green tea-t használok, az avonos zöld teás-verbénás testpermet mindkettőhöz illik. Télen Dior Hypnotic Poison, remekül passzol hozzá az avonos vaníliás-szantálfás permet. Volt nekik valami fahéjas is, azt tudtam fújni a Kenzo Jungle mellé.

Szerintem a testpermet okos kis találmány, és még véletlenül sem ruhára, vagy büdös testre fürdés helyett találták ki.

2018. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!