Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány napos hajjal mentek...

Hány napos hajjal mentek fodrászhoz? (zsírosság)

Figyelt kérdés
Megmossátok elöző nap, vagy jó zsírosan mentek? Nem bunkóság tiszta zsíros hajjal odamenni? vagy az a dolga?
2011. máj. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a dolga, de attól még puffog, vagy beszól amiatt, ha zsíros hajjal mész.X)
2011. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy mentem, mondom tegnap mostam,, de akkor is megmosta, és akkor mondta, hogy jó tegnap?akkor csak egyszer mososm. szóval ígyis úgyis megmossák, de ha zsíros akkor kétszer, és lehet hogy azért felárat fizetetnek. nem?
2011. máj. 22. 18:45
 3/7 anonim válasza:
100%
Én melíroztatni szoktam a hajam. Megkérdeztem a fodrászt hogy milyen hajat jobb melírozni a frissen mosottat vagy a zsírosabbat. Azt mondta hogy 2-3 napja mosott hajat jobb,mert jobban befogja a melír vagy a festék.
2011. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-2 napos hajjal megyek.


19/L

2011. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt nme tudom, én csak vágatni szeretném.
2011. máj. 22. 18:46
 6/7 A kérdező kommentje:
csütörtökön motsam én és holnap megyek vágatni.elég jól bírja most mondjuk. pontb rosszul jön ki,mert holnapőra eléggé zsíros lenne, úgysem megyek szivesen, ha ma meg megmosom, akkor meg holnap is megmossa, az nem tesz valami jót a hajnak. mind1 szerintem megmosom, nem szeretnék zsíros hajjal a városon végig caplatni.
2011. máj. 22. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
elvileg fölösleges előptte megmosni...zsíros hajjal kell menni , mert ígyis úgyis megmossa(na azért nem nagyon zsírossal) nem hiszem hogy felárat számolna azért, mert 1x mosta meg 2 helyett...vki meg meg se mossa a hajat ha nem zsíros, és úgy nem is olyan lesz a végeredmény...
2011. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!