Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinuso...

Hogy kell használni a ricinusolajat hajnövesztésre? Hol szerezhetem be?

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam kb 1,5 hónapja és most növeszteni szeretném, de nem tetszik az a "semmilyen" hossz ahogy nő ezért gondoltam valami természetes hajnövesztőre, hogy ne kelljen sokáig így lennie...tudtok segíteni?:D
2011. máj. 25. 17:19
 1/6 anonim válasza:
Én is nemrég vágattam le a hajamat, egészen rövidre és most én is növesztem... nézegettem a neten, hogy milyen hajnövesztők vannak, de ahányan annyi félét írnak, és nem is merem megvenni mert van aki azt írta, h az amit kinéztem (bármi legyen is az) nem jó... úgyhogy én mégiscsak maradtam a "kivárom" módszernél :/
2011. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
erre még senki se panaszkodott...legalábbis én nem hallottam
2011. máj. 25. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszertárba lehet venni, én 2dl-t vettem 320 Ft-ért. keverj össze 3 kiskanál ricinusolajat 1 evőkanál étolajjal, és hígitsd fel egy kis vízzel, keverd össze, majd masszírozd bele a fejbőrödbe. éjszakára hagyd fönt (vagy ha korán érsz haza suliból és du. nem mész sehova akk suli után egyből kend föl, és akk este mosd meg)-szal ha este rakod fel akk reggel moss hajat (nagyon alaposan, h teljesen kijöjjön!). aztán valaki rak még hozzá tojássárgáját is, de sztem így is tökéletes :)

remélem tudtam segíteni. én nem használom olyan régóta, de egész jónak tűnik :D

15/L

2011. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt kihagytam h miután fölkented csavard be törülközőbe v tegyél rá zuhanysapit (v nemtom mi a neve xD)
2011. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:D biztos kipróbálom
2011. máj. 25. 21:20
 6/6 anonim válasza:
[link] :)
2012. aug. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!