Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon érzékeny a hónaljam,...

Nagyon érzékeny a hónaljam, csak borotvával tudom szedni, de azt lassan már minden nap kell. Krémtől, habtól, epilátortól kipirosodik teljesen. Van más megoldás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyantát próbáltad már?Bár gondolom az se lesz jó ha az epilátortól kipirosodik. A krémet és a habot én se bírtam,tiszta vörös lett tőle a hónaljam és égett rajta a bőr. Én az epilátort és a gyantát tudom javasolni,mert szerintem először ezektől mindenkinek kipirosodik a bőre (mivel a szőrszálakat onnan kitépi..),de ha már 3-4-szer használtad megszokja a bőröd,megerősödik és utánna nem fog annyira fájni se és vörös se lesz. Epilálnod/gyantáznod 1-2 hetente egyszer kellene,míg borotválni 1 napig.

Esetleg kipróbálhatod a végleges szőrtelenítést,de az nagyon drága.

2011. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsánat *1 naponta
2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát használj szappant meg éles borotvát és nem fog ki pirosodni .vagy gyantáztasd ,próbálj több krémet ki ,lehet valamelyik be válik:)
2011. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én borotválom, és nekem kipattogzik, de most rászoktam arra, hogy bori után bekenem Sudocream-mel (Rossmanban van) és az irritáció elmarad. :) Még a fejemre is ezt kenem, és a pattanások is visszahúzódtak, amik a melegtől jöttek ki. Amúgy popsikrém, de olvass utána sok mindenre jó [link]
2011. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pedig véglegesen szőrtelenítettem.

Gyűjtesz rá és hosszútávon tuti befektetés, nagyon megéri, nincs több macera...


Pl.:


[link]

2011. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is naponta borotválom, azt a 2 percet igazán nem nagy dolog rászánni sztem...
2011. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nagy dolog, de teljesen tönkreteszem vele a bőrömet. Így is érzékeny, nemhogy még ha naponta borotválom. Így csak egyre rosszabb lesz a helyzet..
2011. máj. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!