Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időt kell várni két...

Mennyi időt kell várni két hajfestés között?

Figyelt kérdés
Tegnap befestettem a hajam, de nem olyan színű lett, mint amit szerettem volna. A végén valószínű, hogy a fodrász marad, csak szeretném tudni. Hátközépig érő dús hajam van, nem akarnám azzal tönkretenni, hogy túl hamar festem be megint. Vagy nem árt annyira?
2009. márc. 17. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kímélni szeretnéd a hajad, úgy kb. 3 hetet várj. De a mai hajfestékek (ha nem szőke) akkor már nem szadiznak annyira. De két hetet mindenképp várj.
2009. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát 1 hónapot illik várni... de 2 hét a minimum.
2009. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Minimum ket het, de azt is csak akkor ha nagyon muszaj festeni, egyebkent ket harom havonta az idealis. Abbol semmikepp ne csinalj rendszert, hogy ket hetente fested.
2009. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
ha annyira rossz,akkor én már jelentkeznék is be a fodrászhoz.nem lesz baja egy alkalomtól,amugy meg havonta szoktak festetni.(egy fodrász)
2009. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazából erre lettem volna kíváncsi, hogy lesz-e baja, ha most egyszeri alkalommal kétszer egymás után festenénk be. Mert persze, nem akarom én kéthetente folyton festetni, azt tudom, hogy nem szabad, csak most az egyszer. Köszönöm a válaszokat, és a megnyugtatást is, azt hiszem bejelentkezem fodrászhoz!
2009. márc. 17. 18:59
 6/7 anonim válasza:
93%
Én pont most szombaton voltam fodrásznál és én se voltam megelégedve a hajszínemmel, másnap át is festettem anyuval, de nem vettem észre rajta semmi szokatlan dolgot =) úgy h sztem se fog ártani neki ez az egy alkalom =)
2009. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én akkor szoktam, ha lenö 1-2 centit =) szóval asszem olyan 4-5 hetente. de sztem most az egyszer nem árt a hajnak.
2009. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!