Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg gyanta jó? (Kérdésed...

A hideg gyanta jó? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
szeretném a lábamat és a honajamat legyantázni, ez lenne az 1. alkalom, szerinetek jó lesz a hideggyanta?
2011. máj. 30. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig a Weet hideggyantát próbáltam és nagyon nem jött be...azt sztem ne vegyél. A többi márkát még nem próbáltam.
2011. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Veet hideggyantát próbáltam, de nekem sem jött be. Maradt a rendes gyanta meg az epilátor. De lehet, hogy én voltam a béna. :)
2011. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem teljesen bejött a Veet :o (karra használtam)
2011. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen jó volt a Veet, a lábamon használtam. Bajuszgyantát is szoktam csinálni hideg gyantával, azzal sincs semmi bajom.
2011. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Darcy01 ***** válasza:
Én X-epilt használtam, igaz csak bajusz szőrtelenítésére. Én nagyon elégedett vagyok vele. A hónaljad gyantázásánál kérj segítséget valakitől, úgy szerintem jobb eredményt érhetsz el.
2011. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!