Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus vállal férfi intim...

Kozmetikus vállal férfi intim szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi a menete ennek és mivel szokták csinálni?

ha valaki próbálta már,mik a tapasztalatok?

Mennyire fájdalmas,milyen lesz utána,mennyire irritálja ott lent a bőrt és mennyire tartós?

És amúgy a komzmetikus hölgynek nem kellemetlen egy férfi intim tájékát megfogni illetve nem adódik ebből kellemetlen szituáció?


2011. jún. 3. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy csinálják, mint a nőit, gyantázással. Én nő vagyok, de amikor a kozmetikus csinálja, akkor sokkal kevésbbé fáj, nem véletlenül ő a szakember. Amúgy a férfiak rosszabbul bírják a fájdalmat, nem bántásként mondom, de nyilván ez azért van, mert nekik nem kell kiállni menstruációs görcsöket meg szülést sem, szóval alapból nincsenek fájdalomra programozva, szóval avlószínűleg neked azért nagyon fog fájni.

Utána szép sima lesz a bőr és kb 3 hetente kell csak újra csinálni, de akkor már gyengül a szőr és nincs is annyi, mert nem mind egyszerre nő vissza, szóval utána már nem fáj annyira.

Eleinte kicsit irritált a bőröd, de a kozmetikus bekeni, hintőporozza, aztán este zuhanyzás után érdemes még behintőporozni, de általában 1 nap alatt teljesen elmúlik az irritáció is.

A kozmetikus nem tesz különbséget a nemek között, egy nőnek különben sem kellemetlen megfogni egy férfi intim testrészét, inkább azon izgulnék a helyedben, hogy vajon amikor odakerülsz, ha nem vagy meleg, akkor nehogy felálljon, bár még az sem ciki, és különben is láttak már ilyet. Ha kozmetikus lennék, nekem ez egyáltalán nem okozna problémát amúgy, de a barátnőm kozmetikus és neki rendszeresen szoktak férfi vendégei lenni.

2011. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan, mint ha nő lenne a "páciens". A kozmetikus biztos elvállal.. Mármint szőrtelenítésre :P

Ha jól tudom gyantával szedi le. A kozmetikusnak ez nem kellemetlen, mert akkor nem vállalná el. De amúgy is ez a munkája, mint pl: egy nő férfi nőgyógyászhoz megy... Remélem érted :P

Lány vagyok, mielőtt megkérdeznéd, hogy "próbáltam-e" már :P

Na szia :)

(és ne parázz ;)

Bocsi, hogy hosszú lett.

2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Hölgyeim köszönöm a válaszokat!Természetesen nem vagyok meleg,az egyetlen ok amiért ez megfordult az eszemben az a higiénia,semmi más szempont nem volt.Nem voltam még ilyen sőt hasonló helyen sem,ezért érdeklődtem csak ezügyben!

A kellemetlen szituáció alatt pontosan a merevedést értettem :) !!!Mert ugye ha egy hölgy el kezd ott matatni...hááát.. esélyes a dolog.De ez nem kellemetlen egy kozmetikusnak vajon?Nem akarom h félreértse,bár be is fejezhetné akár :)

De szerintem -a szőrtépés elég libidó gyilkos lehet... :)

2011. jún. 4. 01:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok,nálam elég sok férfi megfordul intimgyantára.Merevedésed biztos nem lesz,ne aggódj.Mindíg kis területet gyantázok és a vendégen van egy kis törölköző,így nagyon nem látok semmit,még,ha figyelném se.Az előttem válaszoló hölgyek jól mondták,ez munka így állunk hozzá és igen,kicsit fáj de kibírható a fájdalom.Mostmár szinte minden kozmetikus elvállal.
2011. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elvétve előfordulhat merevedés, de a fájdalom miatt tényleg nem hinném, hogy nagyon gyakran. Ti kevésbé bírjátok, nem bántás, de így van. Egyébként meg nehogy teljes szőrtelenítést csinálj, az Isten szerelmére! Legfeljebb elöl rövidebbre vágod és inkább a fenékből borotváld ki, vagy ott gyantáztass. Kicsit homokos szokás ez a nagy csupaszkodás. A nőktől általában elvárják, de férfin egy bizonyos határon túl egész egyszerűen nevetséges és NEM férfias.
2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!