Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szemöldököm aszerint...

Ha a szemöldököm aszerint szedném ki, ahogy az orrom megadja a kezdő pontot, akkor középen egy jó nagy üres rész lenne. Komolyan az a szép szemöldök szabálya?

Figyelt kérdés
erre gondolok: [link]
2011. jún. 5. 22:55
 1/7 anonim válasza:
Igen, ez. De ha nem vagy biztos a dologban, először menj el kozmetikushoz, utána már szedheted magad is.
2011. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor én magamnak szedtem ki eszerint szedtem ki és valami borzalmas lett. -_- Az íve meg minden tök szép lett, de középen egy tátongó rész maradt... Úgyhogy én úgy szoktam hogy kicsit befele álljon és ferdén szedem ki. Szóval így: [link]

Máskülönben hülyén áll... Ez van, a szabályokat meg kell szegni, hogy jó legyen. :D

2011. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi a linkért... ha ez sem jó: [link]

2011. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nálam az összes link jó.:)

hát nem tudom az a nagy tátongó rész nagyon fura! és ha valakire ránézek, akkor is hiányolok onnan részt. amikor kozmetikusnál voltam ő se az orrom vonalától szedte ki, az olyan brutálisan néz ki, ez vmi hülye szabály nem?:D

2011. jún. 5. 23:39
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, és a néger nők? nekik nagyon széles az orruk.:D
2011. jún. 5. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább legyen üres rész mint összeért szemöldök :) Mondjuk én sem szoktam csúnyán sok teret hagyni a 2 szemöldök közt, de még messze van attól h összeérjen. Csináld úgy ahogy neked tetstik és ahogy te jól érzed magad mikor a tükörbe nézel! Az a jó szemöldök titka :)
2011. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh azért nem ér össze:D:D
2011. jún. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!