Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim részeket szőrtelenítenék...

Intim részeket szőrtelenítenék. Két kérdésem van. Segítesz? (>>) (KOZMETIKUSOK IS írjanak! )

Figyelt kérdés

Szeretném leszedni a szőrt a szeméremdombról, a herezacskómról meg a hónaljamról. Mivel még soha nem csináltam ilyet, max. ollóval, így halovány lila gőzöm sincs, hogy kezdjek hozzá másik módszerrel. Olló ill. borotva v. szőrvágógép nálam nem nyerő. (Odalent azért csak ne bökjön, ne pattogzzon ki... :T )


1.) Milyen olyan bolti készítménnyel tudnék szőrteleníteni, amely NEM VÁGJA a szőrt, hanem kiszedi?

2.) Ismertek Győrben vagy Győr környékén olyan kozmetikust, aki vállal intim szőrtelenítést/gyantázást uakkor kellően diszkrét?


Lehetőség szerint mindkét kérdésre válaszoljatok, ha vannak kozmetikusok is, (elsősorban) az ő tanácsukra is kíváncsi vagyok. A beszólogatásokat mellőzzétek!

Köszi. :)


2011. jún. 7. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
szerintem kozmetikussal csináltassad, nem ciki ha pasi elmegy:) amúgy boltban gyanta van ami nem levágj hanem kiszedi
2011. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

@ előző.

Mint látod, a 2.)-es kérdésemet pont ezért tettem fel, mert minden amit írtál számomra egyértelmű. Éppen ezért légyszi ne írd le újból, amit már tudok, mert az nem segítség csak töltelék! Bolti termék esetén meg a termék neve érdekelne és a bolt/üzlet/áruház ahol az kapható. (akár fényképes linkkel együtt).


Ha tudsz válaszolni akkor használható választ írj, ha nem tudsz, csak ismételsz engem, akkor légyszíves ne írj semmit. Okés? :)

Köszi!


Ha valaki érdemben tud segíteni, csak az válaszoljon!

2011. jún. 7. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
jajj hát bocs.. -.- dm tesco rossman... akkor találd fel magad
2011. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz meg készen kapható gyantacsíkokkal, én azzal szoktam az intim területet szőrteleníteni. Utána ami kevés szál még marad, azt bekenem szőrtelenítő krémmel, lehúzom, aztán kiszedem szemöldökcsipesszel, mert az nem fáj annyira. Nekem legalábbis szinte érzésteleníti a szőrtelenítő krém. De ha nem akarsz gyantázni (szó ami szó, ott lent nagyon fájdalmas, bár pasiknál nem tudom, én nő vagyok), akkor csak a szőrtelenítő krémes megoldást javaslom. DM-ben most lehet kapni kifejezetten intim helyekre való szőrtelenítő krémet.
2011. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

@ 11:49

És azokat hogyan kell használni? Tapasztalatok, trükkök?


Esetleg jártál kozmetikusnál, aki ilyesmit csinált volna neked? Ha igen, ő hogyan és mivel végezte?

2011. jún. 9. 03:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyantacsíkok párosával vannak a dobozban összeragasztva. Ha intim helyen vagy hónaljnál szőrtelenítesz, vágd el őket kisebb darabokra, mondjuk négybe, dörzsölgetéssel melegítsd fel őket a tenyered közt, válaszd szét, simítsd a gyantázandó felületre a szőr növekedési irányának megfelelően, majd az ellenkező irányba hirtelen rántsd le. Fájni fáj, de csak pillanatnyi fájdalom, és elég sok szőrt kiszed. A fontos, hogy jól hintőporozd be előtte a kezelendő felületet, mert akkor a bőrt nem fogja megtépni a gyanta.

Én szőrtelenítő krémek közül a Weet szőrtelenítő krémet használtam, rózsaszín, három perces, bekentem vele a gyantázás utáni másnap a megmaradt szőrszálakat, vártam három percet, a mellékelt spatulával lehúztam, és ami még maradt, szemöldökcsipesszel kitéptem. Így nem fáj annyira, mintha csak simán nekiesel kiszedegetni, mert nekem az a tapasztalatom, hogy kicsit elérzésteleníti a bőrt. Most megyek majd a DM-be megvenni az intim részre való szőrtelenítő krémet is, kíváncsi vagyok, az milyen. :)

2011. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusnál nem jártam még gyantáztatni, és úgy vagyok vele, hogy ha meg tudtam magamnak csinálni, akkor nem is fogok elmenni. :)
2011. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Időközben leszedtem gyantás tapaszokkal a bal hónaljamat, azonban rendesen irritálta egy fél napig a gyantázás. Azonban ha behintőporoznám a bőrt, akkor a hintőpor nem fog a szőrre is úgy rátapadni, hogy azon a gyanta ne tapadjon meg?

Mennyire hintőporozzam be?

A szőrzetből gyantázás előtt vágjak le vmennyit?

2011. jún. 11. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Én jó vastagon behintőporoztam a hónaljamat (tegnap gyantáztam este), reggelre már nem is fájt annyira. :) Szerintem vághatsz belőle bőven, de olyan fél centisre hagyd meg.
2011. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!