Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcra való szőrtelenitő...

Az arcra való szőrtelenitő krém a bőrömmel együtt szedte le a bajúszomat. Most ott szép piros csik van. Mit tegyek rá, amitől el fog múlni hamar?

Figyelt kérdés

Vettem egy kimonottan arcra való szőrtelenitő krémet. Mivel csipett egy perc után, lemostam. Holott 4-8 percet irtak, hogy rajta kell hagyni. Erre meglepődve láttam, hogy a bőrömmel együtt szedte le a szőrt. Ott most piros és fáj. Mivel enyhitheném a fájdalmat és tüntethetném el a nyomokat.

A krémet egyébként kidobtam.


2009. márc. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos ezek a krémek oldják a bört is :S Nagyon vestélyesek.

Mindenféleképpen valamilyen hámosító cucc kellene rá. Az én kozmetikusom a Naxolra esküszik, de interneten utánnajártam és kiderült, hogy bevonták a forgalomból... Pedig állítólag valami nagyon jó "csoda"szer volt, mesélte, hogy ő mindenre azt tett, ha a gyereke pofára esett hozta is a Naxolt XD

A másik olcsó, de jó cucc a kikevert gyógyszertári lanolinos babapopsikenőcs, ennek is nagy előnye, hogy hámosít. Próbáld ki! Kb 500Ft egy óriási doboz, amit érdemes ismerösökkel elosztani, mivel nincs benne tartosító hamar avasodik. Én éjjelre szoktam vele bekenni a számat és reggelre pihepuha!

2009. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Alsol, Neogranormon, Bepanthen krémet. Ezek mind hámosítanak. És legközelebb inkább gyantáztasd le vagy szőkíttesd ki a bajuszodat.
2009. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, tanultam a leckéből és legközelebb kozmetikushoz megyek.

Köszönöm a tanácsokat!

2009. márc. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!