Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alfaparf szőke hajfestékekkel...

Alfaparf szőke hajfestékekkel mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
NEkem középbarna hajam van és ezzel szeretném majd befesteni,gondolom 12 % os oxi kell hozzá,nem szeretnék sárga hajat!
2009. márc. 22. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

látom nagyon régi már a kérdés,de azért írok(bár gondolom,már megtapasztaltad,milyen)

Nekem nagyon bejött(sötétbarna,szinte fekete a hajam).A platina sorozatban nagyon szép színek vannak.A lényeg,hogy nekem az egyetlen volt,amitől nem sárgult vissza a hajam.Pedig már jó ideje nem azt veszem(drága na és nem bírom a szagát,olyan büdös),de azon a részen,ahol Alfaparffal volt festve,még mindig hamvas, és nagyon szépen kiadja ott a hajam az olcsóbb festékeket is,ahol Alfával volt festve(de sak ott!)Nagyon megéri.Bár nem tudom,szerintem elég erős szer,mert tényleg keményen kivilágosítja a hajat,és gondolom tönkre is tenné hosszú távon.Szerintem váltogasd,kb 3 havonta dolgozz ezzel,közte elég egy olcsóbb,hasonló árnyalatú festék(pl Kallos),mivel az Alfa megadja az alapot,hogy ne sárguljon ezektől sem.

2010. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és persze az előnye,hogy az ilyen olcsóbb hajfestékek is olyan színűek lesznek a hajadon,mint a próbatincsen,mivel az Alfaparf jó alapot biztosított a hajadnak előző festéskor.
2010. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!