Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fél éves dauer után hajfestés?...

Fél éves dauer után hajfestés? Nagyon szétroncsolom a hajam?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, nagyon rosszat teszek vele? December 20 körül volt a dauer!
2011. jún. 16. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt dauer-ozva a hajam még december elején én április közepe felé festettem be a hajam semmi baja nincs a szokásoson kívül egy picikét töredezett a vége de ez dauer-ozás előtt is így volt h egy idő után töredezett egy kicsit szval sztem csak nyugodtan ;)
2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lenövést vagy egészet festesz?

Ha esetleg szőkére fested akkor ha lehet ne hagyd rajta sokáig, tarts be a papíron levő 20-40 percet.

Főleg a végére csak az utolsó percekben kend rá a festéket.

Ha valami más szín akkor nyugodtabban festheted,/mert kisebb számú oxy-val elegendő/ a lényeg hogy jó minőségű sampont balzsamot használj, és szárítás után ápoló olajat, minden hajmosásnál kényeztesd a hajad pakolással pár percre törölközőben, és szép marad nem fog töredezni, főleg most hogy a nap is szívja rendesen...

Ha a hajszíritó hideg levegőjével szárítod teljesen más /puhább, simább/ tapintása lesz a hajadnak mint meleg levegővel!!!! Hidd el tapasztalat:-)!!

SOK sikert.

2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Szőkére festettem és úgy néz ki semmi baja!
2011. jún. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!