Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biofodrászat? Voltatok már...

Biofodrászat? Voltatok már ilyen szalonban? Tapasztalat? (Esetleg Szegeden valaki? )

Figyelt kérdés

Tetszik az elképzelés és én festetni amúgy sem szeretnék, szóval tetszik ez a "hajvágószalon" elnevezés. Nem azért, mert olyan biomániás lennék, csak az is jó, hogy nem kell bejelentkezni.


Csak az a baj, hogy hiába ugyanolyanok az üzletek és ugyanazon az elven alapszik, a fodrászok úgyis mások, szóval attól, hogy valakinek pozitív tapasztalata volt xy helyen, az lehet, hogy csak a fodrász miatt volt, és máshol béna a fodrász...


Szóval aki volt: milyen? Ajánlod?

És esetleg volt valaki a szegediben?


Köszi a válaszokat!


2011. jún. 18. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
gyorsan összecsapták a hajam, mindennel együtt 15 perc alatt végzett, filléreket fizettem, futószalag... mosás után sirvafakadtam, mert nem tudtam vele mit kezdeni
2011. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhh.

hát ez nem túl biztató :S

amúgy milyen városban volt ez? (remélem nem szegeden)

2011. jún. 18. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már kétszer is voltam, Budapesten, és elégedett vagyok vele nagyon, mondjuk nekem legalább 3/4-óráig vágta, mert hosszú hajam volt és rövidre vágattam. Mikor először voltam, 1 órát kellett várni, olyan sokan voltak, de másodszorra kb. csak 10-15 percet, és nagyon aranyos volt a fodrász mindkét alkalommal. És 3200 Ft-ot fizettem, azaz kb feleannyit, mindt egy normál fodászatban. Szerintem nagyon megéri! Csak menj el, és próbáld ki. Mondom, nekem nagyon bejött, nem is fogok máshová járni!
2011. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

szerintem ki fogom próbálni, máshol is olvasgattam, főként pozitívak a kommentek.

elhiszem, hogyha túl sokan vannak, akkor esetleg kapkodnak, de szegeden múltkor mentem el az üzlet előtt és senki sem volt.

akkor szerintem ki fogom próbálni! köszi!

2011. jún. 18. 22:05
 5/5 anonim válasza:
Ez egy nagy . A . R, barátnőm volt egy ilyen helyen, kipróbálva hogy milyen, meg a hírneve is jó meg új meg minden. Beülünk mutat neki egy képet hogy ilyet szeretne, mondja hogy jó persze ilyen lesz, pont ilyen. De egyáltalán nem olyanra csinálta amilyenre a barátnőm kérte. Egész más fazon, más hossz, minden más. Egyáltalán nem is hasonlít arra amit ő kért, és most meg le van törve szegény a nagyon nagyon ő szerinte szar hajáért. És most meg azon van hogy hogyan lehetne megnöveszteni. Aki leakarja vágni a haját az menjen inkább egy biztos helyhez aki tényleg jól megcsinálja. :) Ne kapkodja el ha jót szeretne persze. Inkább várjon még 1-2 napot ha kell, megéri!! :)
2011. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!