Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette Tone Creme vörös...

A Palette Tone Creme vörös hajszínezőt szeretném kipróbálni. Tapasztalatok? Meddig marad rajta, és utána hogy fog kinézni a hajam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vörös lett hanem piros:).
2011. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a mahagóni árnyalatra gondoltam. te is azzal festetted?
2011. jún. 21. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen:).
2011. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. végül tegnap befestettem a sötét eper árnyalattal, nagyon jó lett. pont amilyet szerettem volna:)
2011. jún. 23. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek örülök,az enyémet le kellett szívatni:).Én is tesztből csináltam meg,csak jobban befogta és még ki sem kopott.
2011. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is viszonylag sötét a hajam, de én nem akarom szívatni. én meg most nem merem megmosni a hajam, nehogy elkezdjen kopni, nagyon tetszik:)
2011. jún. 24. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől szeretném kérdezni: én nekem sötétbarna a hajam, de a dobozon max középbarnára ajánlják. Neked mennyire sötét a hajad, befogja szerinted a sötétbarnát is?
2012. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is sötétbarna a hajam,és befogta,persze nem olyan intenzívre mint a képen,de sikerült szép eredményt elérnem:)
2012. jan. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!