Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a ROUGJ...

Mi a véleményetek a ROUGJ HAIR ACTIVE termékcsaládról? Valóban használ? Sokan esküsznek a ricinus olaj pakolásra. Elképesztő az árkülönbség.

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam.Minden vizsgálatot végig jártam.A leleteim jók.A bőrgyógyász Hair Clinic-et,Merz special drazsét,és Alpicort F hajszeszt javasolt.Megvettem...de még mindig hullik.Elmentem egy patikai fejbőrvizsgálatra.Megnézték a fejbőrömet,zsíros korpa...20.000 lenne 1 havi kúra.3-4 hónap a teljes kúra,amit végig kell csinálni.A gond csak az,hogy utána néztem különböző fórumokon,és mindenkinek zsíros korpát állapítottak meg.A termékcsalád nem mindenkinek használt,írtak róla jót és rosszat.Ez a ROUGJ HAIR ACTIVE termékcsalád.
2011. jún. 20. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak is zsíros korpát állapítottak meg. Neki ez hajhullásra nem vált be, de viszont már 1 használat után sokkal fényesebb lett. Néhány használat után pedig megerősödött neki teljesen, de sajnos hajhullásra nem vált be neki. Ő használta hozzá még azt a kis tonikot is.
2011. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor nekem se kéne 80.000-et rááldozni.Mindenki a saját malmára hajtja a vizet... :(
2011. jún. 20. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha nem vágsz bele. Egyébként én meg 1 évig használtam a ricinust és hajdúsításra és növekedésre bevált és csökkentette a hajhullásomat is. Azt bátran ajánlom és jóval olcsóbban is kijössz :)
2011. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,ki fogom próbálni,veszteni nem veszthetek vele,főleg,hogy ennyire olcsó,és csak jókat hallottam róla
2011. jún. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!