Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ez a hajszín?...

Szerintetek szép ez a hajszín? Milyen színű ruhák illenek, egy ilyen hajhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon unom a barna hajamat. Most végre rászántam magam, hogy befestetem vörösre. Végül is ennél a színnél maradtam, mert természetes és nem túl feltűnő. A vörös meg talán még jól is állna, mert eleve világos a bőröm és kék szemem van, a szőke haj ki van zárva mert az nagyon sápasztana. :(

Na szóval a haj:

[link]


Mi a véleményetek?:)


2011. jún. 23. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna. Sokszor ajánlják a világos bőrű, kék szeműeknek a vörös hajszínt, de vigyázz mert nagyon nehéz tőle megszabadulni.
2011. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Áh nekem tetszik mert nem az a természetellenes vörös és barna hajad után nem nagy a kontraszt :)
2011. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon ragaszkodó szín, de nem baj, nekem nagyon tetszik, és egyhamar nem szeretnék megszabadulni tőle! :)

Köszi a válaszokat! :))

2011. jún. 23. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Világos bőrhöz, kék szemhez szerintem csodaszép :)
2011. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tényleg gyönyörű szín :)
2011. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? elég lett volna megnézni a képed, világos bőrű, kék szemű nő. csodaszép :)
2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szép színe van, és a vörös hajhoz általában a zöld színű ruhákat javasolják :)
2011. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nagyon szép*-*

14/L

2011. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ami a ruhát illeti, hordj zöldet, kéket, barnát, sárgát, feketét, fehéret, pasztelszíneket. Amit kerülj a pink és egyéb erős színek, a lila bizonyos árnyalatai és pirossal sem a legszebb a vörös hajkorona. Persze függ a hajad árnyalatától is.
2011. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon széép *_*
2011. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!