Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ránctalanítót használjak?

Milyen ránctalanítót használjak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és szeretném megelozni a rancosokast, amennyire csak lehet. Viszont ranctalanitot csak 30-40-50es noknek láttam még üzletben. Huszonéveseknek nincs valamilyen termék?
2011. jún. 27. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Douglas-ban nagyon sok krém van, és szerintem kérhetnél segítséget az eladóktól..:)
2011. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vmi kis könnyű, vizes krémet elég használnod. pl garniernek vagy niveának is vannak ilyen krémei. szemránckrémet is elkezdhetsz, de az is csak vmi vizes legyen, ne zsiros, mert arra még nincsen szükséged.

ha jársz kozmetikushoz, ő is javasolhat neked, vagy tőle is tudsz venni otthonra.

2011. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
huszonévesen még nem hinném, hogy ráncosodsz. ha meg igen azon a krémek nem segítenek. kevesebb stressz, több pihenés, több víz bevitel, egészséges táplálkozás
2011. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!