Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a hajvasalás mánia?

Mi ez a hajvasalás mánia?

Figyelt kérdés

Miért vasalják mániákusan a hajukat az emberek? Mindenki vasal. Az előbb olvastam egy választ, hogy milyen jó valakinek mert "be meri vállalni a göndör haját". Én meg csak pislogok.

Na persze nem érthetem, én a másik oldal vagyok, egyenes hajjal, és én természetesen hullámosat szeretnék! :)


2011. jún. 27. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
én nem vasalom :)
2011. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Mert most ez a divat. Ha 2 év múlva a göndör haj lesz a divat, akkor az lesz mindenkinek a mániája...

A mai kislányok nincsenek megelégedve magukkal, még akkor sem, ha szépek, ezért mennek a tömeg után, azt gondolva, hogy így menők lesznek. Csak éppen azt nem veszik észre, hogy épp ettől lesznek tömegcsajok és ezért nem fogja őket észrevenni senki.


Persze, lesz olyan, aki majd azt írja, hogy "nem tudok vele mit kezdeni", meg egyebek, de ők is ugyanúgy mennek a tömeggel. Hiszen már feltalálták a kondicionálót és ezerféle pakolás van már arra, hogy kordában tartsák a hajukat...

2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
én sem vasalom :)
2011. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:)

Azt hittem majd ide tódulnak leoltani a hajvasalósok, hogy h*lye vagyok :)

Azt tudom, hogy most ez a trendi, bár őszintén szólva nem tudom átérezni ezt a trendiség érzést. Úgy általában, nem csak hajvasalás ügyben :)

2011. jún. 27. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont,hogy nem az egyenes haj most a divat,hanem a hullámos, loknik. Hajvasalóval is lehet szép loknikat csinálni.:)

Én sajna nem tudom magamnak,de ha lusta vagyok este megszárítani a hajam(mosás után),másnap reggel kivasalom ha mennem kell valahova, mert tépett és nagyon össze-vissza tud állni:D Egyébként nem vasalnám, mert rettentően tönkre teszi az ember haját.:(

2011. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem természetesen göndör, és nekem így tetszik, szerintem mindig a természetesebb a szebb:)
2011. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, ha nekem összevissza áll a hajam, és folyton összevissza áll, akkor megfésülöm :) Vagy hagyom, hogy összevissza álljon, ha ahhoz van kedve :)
2011. jún. 27. 15:55
 8/12 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi loknikért ölni tudnék :)

[link]

2011. jún. 27. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyasmi a hajam, mint amilyen a képen.

Hidd el, szivesen cserélnék egy egyenes hajú lánnyal. :D

Amúgy én szeptembertől-májusig vasalom [nyáron azért nem, mert nagyon sokat járok strandolni, és nem érné meg mindennap vasalgatni, ha aztán úgyis begöndörödik]

2011. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én se vasalom a hajam, mert nekem alapból olyan a hajam, mintha vasalnám (néha meg is kérdezik... =)). Inkább azt kívánnám, hogy göndör hajam lenne. Bár az emberek többsége mindig az ellenkező dolgokat akarják =)
2011. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!