Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalás mennyire kárositj...

A hajvasalás mennyire kárositja a hajat?

Figyelt kérdés

És milyen alternativák vannak mlg a haj vasalo helyet?


Egy hosszu haju srác. :D


2011. jún. 27. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé károsítja, hiszen nagyon magas hőfokon természetellenes állásba kényszeríted. Alternatíva, hogy pl. hajszárítás közben folyamatosan fésülöd. Vagy hogy kivételesen hagyod természetesen.
2011. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak hajkisimító krémek.De azok nem 100%ak.Én vasalom a hajamat 2éve minden reggel és csak most kezdett el töredezni.Bnőmnek az első 1hónap után.Tehát hajtípustól függ.De ha megfelelő hővédőt használsz sokkal lecsökkenti a károsító hatást.
2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Válasz röviden: nagyon.

Helyette jó, amit az első mondott, és csak nagyon ritkán kell hajvasalót használni. De én mindig cikinek tartottam, ha egy srác vasalja a haját...

2011. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

CSáó!

Én is fiú vok,derékig érő hajam van,soha az életben nem vasaltam,és nem is fogom...

Nem tudom,hogy növeszteni akarod még,meg azt sem h mekkora hajad van,de a hajvasaló a hajad gyilkosa..

Heti 1 még elmegy,de pl ha egy héten többször is vasalod,az hazavágja szépen....Esetleg ha erős,vastag szálú hajad van akkor bírja,de használj hővédő sprét,és tényleg elég fura h fiú létedre vasalod a hajad,de te tudod :D

Am lehetőség:

hordhatod lófarokban,befonva,kiengedve,vagy szakaszosan összekötve :D

ha van kérdésed,írhatsz :)

2011. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én kb 2 évig folyamatosan, minden nap, sőt napi többször vasaltam a hajam!!! Nem szenvedett különösebb károsodást. Csak épp megtöredezett a vége. Mostmár egyáltalán nem vasalom, talán unalomból, talán mert jó így is, természetesen.. ugyanakkor most is töredezett. A lényeg hogy jó minőségű hajvasalót válassz. 17/L
2011. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon göndör a hajam, és a lofarok is rosszul áll.
2011. jún. 27. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Széttöredezik tőle. Azon kívül milyen károsodást tudna amúgy elszenvedni? XD
2011. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!