Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a faggyútermelés miatti fénylést az arcon?

Figyelt kérdés
felszívó lapocskák, vagy valami egyéb (márka, és hol tudom beszerezni?)
2011. jún. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
avon solution complete balance
2011. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Próbáltad vagy csak hallottál róla? Jó?

2011. jún. 27. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
arctonikkal. naponta többször nyugodtan töröld át a fénylő területeket. legjobb lenne egy alkoholmentes tonik, mert az nem száritja a bőröd. :)
2011. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pl olajmentes hidratálóval, cink(oxid) tartalmú krémmel, mert ezek csökkentik (szabályozzák) a faggyútermelést. A hidratáló azért jó, mert minél szárazabb a bőröd annál több zsírt termel elelnsúlyozásként, de ha szépen hidratálod, akkor leáll ezzel a védekezőreakcióval.
2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tonikot használok, nem tudom most így hogy alkoholos e, de kipróbálom amit ajánlottál :)


Hidratáló, mattító krémet használok reggel és este mégsem jó, napközben nagyon fénylik a bőröm :S

Időm meg nemigazán van napközben, ezért gondoltam valami olyanra amivel gyorsan áttörlöm és felszívja a felesleget vagy felfrissíti a bőröm.

2011. jún. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!