Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet gyantázni tetoválást?

Lehet gyantázni tetoválást?

Figyelt kérdés

A bokámon van tetoválás, és szeretném a lábamat legyantáztatni.

Nem tépi ki a szőrrel együtt a festéket is gyanta?


Köszi


2011. jún. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Tetkó méretű gyantát tegyél rá, aztán miután leszedi a tetkót nyomd magadra újra a gyantát és szorítsd rá a bokádra vagy ahova akarod, és kevés vízzel vizezd be, majd hagyd kint száradni a napon egy napon keresztül...


Mondd, hogy nem gondoltad komolyan. :D Tetoválást beleégetik a bőrbe, nem?

2011. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, a tetoválást nem beleégetik a bőrbe, hanem belevarrják.. nézz utána mielőtt butaságokat írnál.

Van egyáltalán tetoválásod?

Igen is komolyan kérdeztem, hiszen nemtudom milyen mélyen van egy egy szőrszál és hogy kitépheti e a festéket.

2011. jún. 28. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem szedi le a tetoválást. nekem nincsen, de ugy gondolom, hogy mivel a bőraljábol indul ki a szőr, és talán a tetoválás alatta van nem?

meg hát a bokádon nincsen annyi szőr már nem? vagy talán kérdezd meg a kozmetikusodat... ö biztos tudja

2011. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 6 év alatt nem szedte ki az epilálás....
2011. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de epilálással csak a szört szeded ki...viszont gyantázással a bört is rángatod...bár sztem nem szedi ki a gyanta..mindenesetre megkérdeznék egy tetoválot is meg egy kozmetikust is...vagy térj át az epilálásra:)
2011. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben megkérdeztem egy tetoválót.

Ez volt a válasz, ha esetleg valakinek kell majd még:

Ha már teljesen letisztult a tetkód és megerősödött a bőröd és nem érzékeny(ez kb.jó egy hónap).Akkor már lehet gyantáztatni, és nem kell félned hogy ki jön majd valamennyi festék....

Arra már beült ill. meg állapodott a festék a bőrödben!

Annyi a dolgod hogy vársz vele pár hetet.

2011. jún. 29. 20:01
 7/7 Melody0529 válasza:

De jó, köszi, hogy választoltál a kérdésedre, éppen ezt az információt kerestem 😊❤️

Még csak bő egy hetes a tetkóm, a bokámtól felfelé indul, úgyhogy akkor még várok kicsit a gyantával azon a részen 😊

2023. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!