Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy magyarázzam el a fodrásznak?

Hogy magyarázzam el a fodrásznak?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen frufrut szeretnék

és az még a kérdésem,hogy szerintetek fel tudom majd akkoris így tűzni? [link]

vagy így

[link]

[link]


2011. júl. 1. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el neki a képet :)

Nem valószínű,hogy feltudod majd tűzni.

2011. júl. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd el neki a képet. Mentsd el telódra, vagy nyomtasd ki.


A frufrudat pedig ha elég ügyes, és türelmes vagy, majd ilyen rövid hajjal is fel tudod tűzni. Csak előrébb kell raknod majd a hajcsatot a rövid haj miatt. :)

2011. júl. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én magamnak szoktam vágni ilyen frufrut:D amúgy én nem tudom feltűzni mert ahol egy kicsit rövidebb ott mindig kijön pár szál, hiába lakkozom le
2011. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, mivel ennek a frufrunak az a lényege, hogy fokozatosan tépett, így a rövidebb részek ki fognak jönni. Szerintem nem tudod akkor rendesen feltűzni, főleg nem ilyen "puffosra".

Amúgy vidd el a képet, akkor biztos érteni fogja :) Arra viszont vigyázz, hogy ez a haj főleg akkor áll jól ha vasalva van (a frufru legalábbis)

2011. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóan tépett frufrum van, és sajnos nem lehet feltűzni :( nem lesz szép egyenletes úgy felfogva, mivel a homlokod egyik oldalán sokkal hosszabbak a tincsek, mint a másikon. Ha megnézed, amiket linkeltél felfogott hajjal, nekik egyiküknek sincs frufruja.
2011. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát jó :/ nem valami meggyőzőek a kommentek hogy feltudom majd tűzni :D de már úgy unom a hajam valamit kezdenem kell vele.Nagyrészt így szoktam hordani a hajam csak nem ilyen ferdét meg ronda csattokat szoktam tűzni http://www.youtube.com/watch?v=3-UQsVtFZQ8&feature=related

szerintetek ha elöl fújok jó sok lakkot meg csattal még oda tűzöm az úgy jó?nem jön szét?:D

2011. júl. 4. 03:18
 7/10 A kérdező kommentje:

hopáá nahát ez nem az xD

itt van :) [link]

2011. júl. 4. 03:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Öhh ez a te hajad a képen??? Akkor meg kell, hogy mondjam, gyönyörűszép színű és dús, vastagszálú hajad van szerintem. Ha természetesen így néz ki, akkor az a tanácsom, hogy ne vágass belőle ilyen tépett tucat-frizurát... Nekem is szép egészséges hajam volt, amíg megtépettem, utána nagyon nehezen jött rendbe!
2011. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szét fog jönni. ha ilyen hajat vágatsz akkor nem fogod tudni feltűzni.
2011. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem.ez nem az én hajam :D csak találtam valahol.nekem sokkal dúsabb és egyenes kb a hátam közepéig ér.csak a frufrum lenne tépett a hajam vége máshol ugyan olyan lenne mint eddig egyenes. [link]

ilyesmi az én hajam is még a színe is passzol bocsi de ide nem akarok magamról képet felrakni.mindegy szerintem megcsinálom max majd ha nem tetszik megnövesztem :)ezt is ki kell próbálni :D

2011. júl. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!