Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menjek el fodrászhoz, vagy...

Menjek el fodrászhoz, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már kürölbelül 1 év 2 hónapja nem voltam fodrásznál. Ennyi idő alatt állig érő hajamból majdnem vállig érő hajam nőtt. De mivel vasaltam nagyon eltöredezett nem csak a vége. Nemtudom, hogy mit csináljak, mert már elég hosszú a hajam, csak ha elmennék a fodrászhoz nem csak 1-2 cm-ert kellene levágni, hanem kicsit többet. Menjek el, és vágassam le az eltört részt, és használjk valami hajnövesztő szert, vagy hagyjam így ahogy van, és úgy kezdjem használni a hajnövesztőt??

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat! :)


2011. júl. 2. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Vgasd le a hajad, addig, amíg egészséges nem lesz...Az egészséges haj sokkal-sokkal gyorsabban nő... :)
2011. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy hán éves vagy, és milyen nemű?
2011. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el fodrászhoz és vágass belőle, tényleg sokkal jobb érzés lesz, hogy végre puha a vége. Azonban arra nagyon figyelj, hogy utána ne kezd el vasalni! Habár sajnos ez szerintem egy ördögi kör.. Mindenesetre ha vasalod is csak mértékkel és alacsony hőfokozaton és ne felejts el vágatni belőle két havonta :) Akkor sokkal kevesebbet kell belőle vágni.

Milyen hajnövesztőt szeretnél használni?

2011. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: 15 éves lány vagyok.

Második válaszoló: Nemtudom, még nézelődnék.. Nem igazán ismerek egyet sem. :) Eddig nem volt szükségem rá.. :S

2011. júl. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!