Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes világosabbra festeni...

Érdemes világosabbra festeni a szemöldököt?

Figyelt kérdés
(vagy hamar lenő, rosszat tesz a szemöldöknek, stb..) Eredeti középszőke hajam van, közepesen vastag szemöldököm, ami egyre sötétebb, már szinte fekete, és nagyon elüt a hajamtól, szerintem "természetellenes" hatása van, mintha vagy a hajamat, vagy a szemöldökömet festeném, nagyon nagy a kontraszt. :s
2011. júl. 3. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor szerintem fesd be...
2011. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fesd be világosabbra. Nem hiszem, hogyha természetes, akkor olyan nagy lenne a kontraszt, vagy természetellenesnek tűnne, esetleg szedd egy kicsit vékonyabbra, ha nagyon zavar. A világosított szemöldök elég csúnyán nő le és annak tényleg természetellenes hatása van...
2011. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csúnyán nő,de amíg világos hajam volt én festettem.bár előtte picit leszőkítettem,mert nekem tényleg fekete a szemöldököm.

csúnya tud lenni ha elüt a hajszíntől,én kozmetikusra bíznám.

2011. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!