Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajra mit ajánlotok?

Hosszú hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves fiú vagyok.Szeretném megnöveszteni a hajam,már most is hosszabb mint amilyen eddig volt.

Mit ajánlotok mit használjak,hogy szép fényes legyen,ne legyen zsíros stb. És,ha lehet,egyenes. Mert a vége kezd göndörödni.


2011. júl. 4. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó minőségű samponnal mosd és használj balzsamot, attól fényes lesz - én a Gliss Kurra esküszöm, de a Herbária gyógynövényes samponjai is jók ( [link] ).

Mosd olyan gyakran, ahogy igényli, akkor nem lesz zsíros.

Ha egyenesre szeretnéd, akkor szárítsd hajszárítóval és közben fésüld. Miután megszáradt, még érdemes fésülni, amíg ki nem hűl, hogy ne göndörödjön be. Egy nagyjából ugyanazon az elven működik, mint a hajvasaló (melegítés közben egyenesre húzod), csak nem feltétlen lesz annyira természetellenes. Bár nekem például egyenes a hajam, ha szárítás közben fésülöm, akkor pont olyan lesz, mint amikor kivasalom. Ezért mostanában nem is vasalom :)

2011. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi,ez tényleg jó ötlet,a szárítás közben fésülés.

Megfogadom,és nézek valami balzsamot is. Eddig még azt nem használtam.

2011. júl. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!