Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha nem borotválom a...

Gáz ha nem borotválom a hónaljam? Nincs sok szőr rajta.22F

Figyelt kérdés
Olvasgatom, hogy mindenki mondja, hogy borotválni kell fiúknak is, mert gusztustalan hónalj kutya, meg büdös nyáron stb, de nekem elég kevés van és nagyon rövid is, ráadásul világos, szóval nem is látszik olyan durván. És nem vagyok az az izzadós fajta, használok dezodort is és nem szoktam büdös lenni. Nem akarom leborotválni, nehogy megerősödjön és aztán rendszeresen kelljen.
2011. júl. 5. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
gáááááááááz!
2011. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor így nem kell borotválni! :)
2011. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez is olyan mint a haj. Van akinek ilyen áll jól és van akinek olyan, de alapvetően nem kéne beleuatni abbba hogy más mit csinál a testén növő szőrrel és hajjal. Persze vannak személyes preferneciák, de ezt ne erőltesd másra.

Pont úgy lesz jó ahogy neked a legjobb.

2011. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is hallom/olvasom h vkinek a csupasz srácok jönnek be, míg mások szeretik ha egy pasi szőrös...

nos,én lány vok,de vhogy nem tud irritálni ha egy fiúnak nincs hónaljszőre,ahogy az se ha van....az én véleményem a pasik szőrösségéről ez:

mellkason: ne

lábon: legyen

hónalj: mindegy


nekem ez pont mindegy,nem undorodok egyiktől sem,nem nézem melegnek aki borotválja,ahogy ősembernek se azt,aki nem:D


sztem hagyd úgy ahogy neked tetszik v ha van bnőd akk neki felelj meg;)

2011. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell... nekem az visszataszítóbb, amikor meglátom egy pasinak a "borostás" hónalját...főleg mikor már sűrű, sötét és erős szálú.

amit te leírtál magadról az okés! engem nem zavarna.

2011. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem se gáz:D 16L
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!