Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj szerkezete változik?

A haj szerkezete változik?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éves koromig nagyon vékony, kevés hajam volt, majd bedúsult és elkezdett hullámosodni is. Nagyon szerettem akkor a hajam, mert szép volt. Ahogy betöltöttem a 14-et, elkezdett megint olyan lenni a hajam, mint régen. Most 16 évesen megint nagyon vékony, kevés hajam van. Nagyon utálom. Nincs festve (nem is volt), hajvasalót kb havonta 1x használok, de azt is csak göndörítésre. Akkor most mi történt vele? :O
2011. júl. 6. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is így volt. Fogalmam sincs miért. Talán megváltozik a szervezetünkben a hormonháztartás, és emiatt a hajunk is más milyen lesz.

Én most vágatom le majd nagyon rövidre, remélem ez segíteni fog rajta. Bár én még rondítottam a helyzetemen hajvasalóval, de előtte is vékony szálú volt. Pedig 10-11 éves koromban még sokkal szebb volt. :-S

2011. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a hormonok miatt volt-ha majd egyszer terhes leszel sztem újra örülhetsz a dús hajkoronádnak-egy darabig.:)az is egy hormonforradalom, mint a pubertás
2011. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Elkezdtem használni a Bánfi termékeket, de hát nem látok semmi változást.
2011. júl. 6. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csinálj házilag tojás sampont.

[link]


Elolvastam sok hsz-t az oldalon. És van aki olyat írt, hogy erősebb lett tőle a hajam és mintha egy picivel dúsabb is lett volna neki.. Szóval helyre tette a hajukat.

De olvasgass bele te is a hozzászólásokban vannak benne hasznos információk. Én is kifogom használni, remélem működni fog. Szerintem megér egy próbát. Jobb, mint a bolti vackok, amik tele vannak mesterséges anyagokkal.:-) Lehet a bolti samponoktól lett olyan a hajunk, amilyen.

Nem tartom kizártnak ezt sem. Vagy csak a hormonok miatt.

Mondanám a Hair Clinic-et. De igazából még nem használtam. És szerintem meg sem éri az árát.

Olcsóbb megoldások is vannak, mint amit fentebb belinkeltem.

:-)

2011. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!