Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes vagy festett?...

Természetes vagy festett? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nektek milyen a hajatok? (korral/nemmel együtt)

Be szeretném festeni természetes világosbarna/szőkésbarna hajamat aranyszőkére, esetleg pro és kontra érveket tudtok felhozni (mmint a hajfestéssel kapcsolatban), főként saját tapasztalat alapján? (eléggé bizonytalan vagyok, pedig nagyon utálom a jelenlegi hajszínemet - olyan seszínű...)


20L


2011. júl. 7. 21:15
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ilyen se színű hajam volt és pár éve bemelíroztattam szőkére, majd az egész az lett. Most szeretnék barna lenni de másodjára dobja le a festéket:( Az a baj ha egyszer elkezded akk nem nagyon tudod visszacsinálni:S De én nem mondanám, hogy megbántam, mert nagyon utáltam az eredetit.

2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amiért jó:

-tetszeni fog a változás, az hogy új

-Ha fodrásszal csináltatod biztos szép lesz


Amiért nem jó:

-drága,ha 15-30 naponta festened kell a lenövést.

-szárítja a hajat, sose tudod visszacsinálni

2011. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
természetes,nem is akarom,hogy festve legyen
2011. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szőkéről festettem feketére.nem bántam meg és nekem pont hogy nem szárítja a hajamat hanem festés után mindig nagyon szép , puha a tapintása és csillog:)

az tényleg negatívum hogy hamar lenő , tehát havonta kell festeni :/

2011. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam bonyolult a helyzet. 3,5 éve befestettem a hajam felső rétegét padlizsánszínűre, de az kifakult egy fél év alatt, viszont a hajam ott egy kicsit világosabb maradt, mint eredetileg. Egy kis vöröses beütése is van. Most már hátközép alá érőre lenőtt a festett rész, de még így is a hajam alsó fele olyan. A festett részen sokkal törékenyebb a hajam, szárazabb tapintású. Még jó, hogy csak pár tincsről van szó, de akkor is. Biztos, hogy többet nem festem be a hajam, maximum ha őszülök, de akkor is csak hennával vagy hennával+indigóval.

Barátnőm úgy volt, hogy a világosbarna hajába rakatott szőke melírt, nem olyan nagyon szőkét, csak sötétebbet. 1-2 éven belül úgy tönkrement a haja tőle, hogy derékig érőről le kellett váll alá vágni. Azóta is növeszti le a melírozott hajat.

Szóval én nem festeném be, de te tudod.

2011. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem sötétbarna hajam volt eredetileg de olyan semmilyen színű volt nagyon utáltam ezért vöröses barnára festettem szépmeg minden de nem az igazi most megyek majd fodrászhoz és valami szép világosbarnát szeretnék



nekem nem roncsolja annyira a hajam mit ahogy sokan izélnek vele ha nem tetszik a hajad színe akkor festesd/fesd be addig úgy se fogsz megnyugodni még rá nem találsz arra a színre amilyen jól is áll és szereted :P de ha gyenge vékony szálú a hajad akkor festés után jobban figyelj rá nem lesz gáz :D

2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat, egyébként kb. 65 centi hosszú, vastag szálú hajam van, de épp ezért féltem a roncsoló hatástól, bár sok helyen olvastam, hogy a sütővas pl. jobban károsítja a hajat, mint a festék ... nah, még alszom rá pár hetet. (:
2011. júl. 10. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!