Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok Erről a cellulit...

Mit gondoltok Erről a cellulitis elleni krémről? (kép+leírás)

Figyelt kérdés

[link]


Vékony vagyok és izmos, de előfordul itt-ott egy kis narancsbőr. szerintetek használni fog ?Viszont azt is írja hogy centikkel kisebb lesz tőle a comb..ez ugye nem igaz ???Nekem most pont jó a mérete a combjaimnak , talán még kicsit vékony is, nem szeretném ha még vékonyabb lenne...csak azt akarom h sima, és nagyon feszes legyen , narancsbőr nélkül.


Van aki próbálta már ??


2011. júl. 8. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a centikkel kisebb lesz dolog a batárnagy combúaknak marketing. am a legegyszerűbb cellulitisz elleni gyógyszer a sok sok ásványvííz. kimosod vele a salakanyagot a bőröd alól. mármint ha megiszod :D am is nyár van, jó sok folyadékot kell inni. szal szerintem először próbáld meg a vizet, nem lesz gyors,(2-3 hónap) de olcsó.
2011. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen ezt a vizes dolgot tudom :) hát mind1 már megvettem ezt a krémet szal mind1 :D egy próbát megér :)

köszi

2011. júl. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!