Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan távolítsam el a szőrt?

Hogyan távolítsam el a szőrt?

Figyelt kérdés
Egy alég intim helyen, nem a nemi szervemen, hanem a végbélnyílásom körül vannak szőrök és a borotvával hát elégnehéz..:/ Normális válaszokat kérek, mert nagyon kellemetlen.
2011. júl. 9. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Fürdéskor, borotvával, nekem sikerülni szokott. Ha érzékeny ott a bőröd, akkor nem javaslom, de újabban már epilálóval csinálom.

A szőrtelenítő krém is jó lehet, bár még nem próbáltam.

Csak arra vigyázz, hogy az egy nagyon érzékeny terület, ha megsérül igen kellemetlen lehet.

2011. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meglehet borotvával.
2011. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, szinte megnyugtató, hogy nem csak én küzdök ezzel a problémával :P Múltkor megpróbáltam legyantázni, érdekes pozitúrákat kellett felvennem hozzá és nem is ment a legjobban - igaz, akkor gyantáztam először itthon :)


Amúgy kedves első, ha leborotválod, nem marad ott kicsit sötétebb a bőröd?

2011. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maximum a borostától. A bőr ott alapból is sötétebb.
2011. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem... és még egy kérdés, ha nem vagyok túl tolakodó (habár itt anonimban igazán nincs mit szégyellni :D )


Az egész "lenti" terület szőrösebb egy kicsit az átlagnál? Mármint a bikinivonalnál vagy épp a hüvely környékén?

2011. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön ez ide, de ha már így érdekel, megmondom. Nem, nem szőrösebb az átlagnál, bár barna hajú vagyok, általában nekik szőrösebb, mint a szőkéknek. De az átlag barnánál nem szőrösebb.

Remélem eléggé kimerítő volt a válasz :-)

2011. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem perverzióból kérdeztem, nyugi :D Csak én kicsit szőrösebb vagyok az átlagnál, és érdekelt, hogy ez másoknál is így lehet-e? Azért köszi :D
2011. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van némi köze a szőrösséghez, de nyugi, mindenkinek ilyen egy kicsit, vagy jobban, de ez teljesen normális.

Hogy egyesek mennyire hülyék ezzel kapcsolatban, arról itt egy cikk:

[link]

2011. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ott epilátorral szedem, de nagyon fáj, mert néha belecsíp, és vérzik is, de nem borotválom egy idő óta, mert másnap már kinől és nagyon kellemtlenül szúr és vakarom a hátcsóm, mint aki bolhás. Epilátorral 1-2 hétig nem nől ki, meg el is gyengűl. a bikinivonalamat is epilálom, de mióta állapotos vagyok, mind befelé nőnek a szőrszálak. Megpróbálhatod borotvával, de másnap szúrni fog.
2011. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én szőke vagyok :).

és egyébként húúú de megkönnyebbültem, azthittem, ez csak nekem van így, most megnyugodtam :D:D Köszi mindenkinek!

2011. júl. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!