Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a reakciótok, ha egy...

Mi a reakciótok, ha egy pink/lila/kék/zöld stb színű, extrém frizurájú embert láttok? Milyen megjegyzést tesztek rá magatokban, vagy akár szóban?

Figyelt kérdés
És ha eddig volt ilyen helyzet, milyen megjegyzést tettek?
2011. júl. 10. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem teszek megjegyzést, mindenkinek szíve joga úgy kinézni, ahogy szeretne.Nekem fekete hajam van, mert az tetszik, neki meg lila, mert neki meg a lila szín tetszik:) Ennyi...Am a rózsaszín haj kifejezetten tetszik:)
2011. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Láttam már cifrábbat is,szóval nem szólnék,röhögnék,mutogatnák stb.
2011. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan lesz@rom ha ilyet látok.
2011. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. kíváncsi vagyok lesz-e olyan aki bevallja, hogy nem áll hozzá így mint pl ti
2011. júl. 10. 10:13
 5/14 anonim ***** válasza:
először meglepődök h az a hajszíne,de végülis az ő dolga...talán8ha nem csak a haja fura,hanem a stílusa is) megfordul a fejemben h így akar kicsit egyedibb lenni...
2011. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Kb. azt, hogy "ez de k_rva jóó" ... De csak akkor ha tényleg illik hozzá!

Nekem is szokott néha színes csík lenni a hajamban, szerintem nagyon jó dolog.:)

2011. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen színes hajat mostanában az idősebb nőkön (50-60 év közöttiek) látok. Először mindig meglepődök, hogy valaki ilyen korban, az őszülő vagy ősz haját full lilára (rózsaszínre, zöldre stb.) festeti. Amúgy meg arra szoktam gondolni, hogy vicces lehet egy ilyen nagyi. Beszólni, képeket vágni stb. nem szoktam.
2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legfeljebb magamban megjegyzem, hogy "az igen." :D
2011. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én étcsokibarna hajamba akarom valamelyik színt belemelíroztatni, szóval nekem tetszenek az ilyesmik. :D
2011. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kék melír van a hajamban, és kaptam már beszólást. A legtöbb ilyen "nézd má kék a haja", de volt aki szirénázni kezdett, mint a mentő:D
2011. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!