Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14/L : hulik és töredezik a...

14/L : hulik és töredezik a hajam, gyanitom hajfestés+és vasalás miatt. Milyen tippek vannak amivel ápolni tudnám?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
*hullik. bocsi :D
2011. júl. 10. 15:48
 2/10 anonim ***** válasza:

biovanne szépségvitamin és mellőzd a vasalást.

plusz valamilyen jó minőségű ápoló sampon,balzsam.

2011. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
baba sampon és a balzsamom is ilyen vitaminos drága cucc:D
2011. júl. 10. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baracknak fested a hajad 14 évesen? Mekkora egy puding vagy bökd meg... meg is érdemled!
2011. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
valoszinüleg mert beszerettem volna.. de fogos a kérdésed -.-
2011. júl. 10. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen akartam melíroztatni, de szerencsére anyámék nem engedték, és most már benőtt a fejem lágya.Gondolom te is így voltál a festéssel, csak neked megengedték :) A biovanne egyébként nem éri meg az árát - nővérem két dobozt megevett és ugyanúgy hullott a haja, töredezett a körme. Szerintem próbálj ki házi pakolásokat, a neten sokfélét lehet találni. (Javaslom a femina.hu-n lévő pakolásokat.)
2011. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És szerintem vágass le egy kicsit a hajad végéből, a töredezés miatt. A vasalást hanyagold és ha teheted akkor a festést is hagyd abba.

14/L

2011. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :) igen régi vágyam volt a festés, szintén nem engették:D csak igy balalgás után .
2011. júl. 10. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek amit rákensz a hajadra és meggyógyul, a töredezett hajon már csak a vágás segít, a hajhulláson meg az ha nem fested és nem vasalod többé. Ennyi, de szerintem te is jól tudod.

Miért nem tudnak a mai tinik már kicsit érettebb fejjel gondolkodni? 14 évesen nekem már sikerült. Mindenkinek a saját hajszíne áll a legjobban, hiába fested, szebb nem leszel tőle, viszont mikor kezd lenőni elég ronda látvány. Káros is, semmi előnye nincs.

2011. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, semmi értelme sincs festeni, én is 14 éves vagyok, és valahogy meg sem fordul a fejemben, hogy fessem a hajam. Unokanővérem kezdte festeni 19 éves korában, most 25 és már most alig van haja, tehát gondolkodni kéne... Istenem...
2011. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!