Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor mostok egy héten...

Hányszor mostok egy héten hajat ebben a melegben és úgy általában?

Figyelt kérdés
Nekem hosszú hajam van, a hőségben hetente 3-4-szer, úgy általában meg 2-3-szor.
2011. júl. 11. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában 2, most 3-4x én is. Szint úgy hosszú hajam van.
2011. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egyébként hetente 2x szoktam!Az elmúlt 1 hétben azonban minden nap,mivel minden nap strandoltam és utána muszáj volt megmosnom!
2011. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most ebben a "hőségben" 2-3 naponta, általában meg 2-3 naponta. Félhosszú hajam van.
2011. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én általában és most is 2×.

Hullámos a hajam és szándékosan úgy szárítom meg, hogy ilyen nagyon hullámos, pajkos legyen és így nem látszik, ha összeáll. Jah és kerülöm, h ki kelljen menni a hűs szobából.

23L

2011. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában úgy 3×, ilyenkor meg 4× kb, nekem is hosszú hajam van.
2011. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugyanannyiszor, kb heti 2-szer, max. 3-szor. Ha nem megyek sehova, akkor van, hogy 5 napig meg se mosom, ha megyek valahova, azért csak álljon valahogy. :D Ha meg véletlen lehűlik kicsit és mehetek futni, utána általában megmosom.

Manjem derékig érő hajam van, közepesen dús, szóval azért nem egy szénakazal vagy nemtom, de nem is két szál. Összekontyolom, úgy nem melegít, nem izzad. :D A medencáből kint hagyom a fejem. A maradék időben meg igyekszem ventillátor vagy légkondi mellett maradni. :D Asszem ennyit tok a témához fűzni. :D

2011. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vízzel szinte naponta leöblítem a fejem, de sampont max 2szer használok hetente.
2011. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is fel akartam tenni hasonló kérdést.Én most ebben a melegben 2naponta mosom a hajam.Bár nekem csak vállig érő a hajam.
2011. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hosszú derékig érő hajam van. Én heti 1-szer szoktam, de most lehet hogy rá kell térnem a heti 2-szeri mosásra, mert hamarabb zsírosodik, koszolódik ebben a nagy melegben. Lehet, hogy holnap ki is mosom, viszont csütörtökön meg fodrászhoz megyek és akkor ő is mossa...de mindegy, addig már nagyon zsíros lenne ha nem mosnám ki és nem akarok úgy megjelenni az utcán.
2011. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én heti 2*, 3* mosom most, máskor is ennyiszer.
2011. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!