Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzott izzadás ellen? (részle...

Túlzott izzadás ellen? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hamar izzadok, főleg így nyáron, ha ülök a buszon, neki dőlve az ülésnek 1 perc alatt teljesen beizzad a hátam.A hónaljról nem is beszélve, és még pár testrészről. Persze ha éppen nem ülök, hanem állok, akkor is beizzad, csak időt nyerek. 16 éves vagyok fiú, és túlsúlyos, természetesen tudom hogy serdülő kor, meg túlsúly miatt lehetséges ez, a túlsúly ellen már folyamatosan dolgozok, de akkor is, ezt a nyarat ki szeretném húzni valahogy(amíg le nem fogyok), mert így NAGYON kellemetlen ha az utcán, társaságban, szórakozóhelyen stb.

És itt jön a baki, mert a solutio antisudorica nem vált be, bekenem vele a hónaljamat, de akkor is, igaz nem annyira már, de izzadok akkor is. Nem mellesleg kiis marja. És természetesen az egész testemet meg nem tudom/fogom bekenni vele.


Szóval valaki nem tudna "ideiglenesen" egy izzadásgátlót vagy valami módszert ajánlani?


2011. júl. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hintőpor,nedves törlőkendő,exodor izzadásgátló,hónaljbetét(drogériában kapni) vagy két pólót veszel fel,csak nem izzadsz át kettőt.
2011. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

A fogyás az jó ötlet, tornázz sokat...majd idővel az segít!!!! Ezen kívül: egészségesen egyél. Sok ember iszonyatosan büdös tud lenni, attól hogy minden vackot összeeszik. Fújós dezodort használj, és indulás előtt, hazaérés után zuhanyozzál. Ennél többet nem tehetsz sajnos.

17/L

2011. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egészségesen eszem természetesen, a diéta miatt is ugyebár. És büdös pont hogy egyáltalán de egyáltalán nem vagyok. Csak ez a fránya izzadás. Érdekes, nállam a zuhanyozás meg pont úgy működik, hogy kijövök, megtörölközöm, és izzadok pont attol meg melegem van, gondolom mert meleg vízzel zuhanyzok, de hideggel meg nem akarok mert már volt belőlle megfázás, hiába nyár. fújos dezodort is használtam, az se vált be, amúgy se szeretem, parfüm párti vagyok.
2011. júl. 15. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár,ott van tényleg hatásos izzadásgátló.Van egy spray is semmi illata nincs,de nagyon jó.
2011. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!