Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ilyen szörnyű lesz a...

Tényleg ilyen szörnyű lesz a változás?

Figyelt kérdés
Szőke voltam világéletemben, tehát a természetes hajszínem és szőkésbarna. Eddig a Garnier Belle Color extra világos szőkével festettem, amivel nyáron úgy néztem ki mint egy svéd. :) Kezdtem megunni ezt a szőkét, ezért kezdtem sötétebbet venni. Legutóbb már sötétszőkével festettem be, ami gyakorlatilag barna lett. Nekem nagyon tetszett, és simán bevállalnék egy jóval sötétebbet is. Most megláttam ezt: [link] és teljesen beleszerettem. De mindenki leszól, hogy ezt sosem fogom tudni majd kiszedni, meg ez túl sötét, hogy fogok vele kinézni. Komolyan már kezdem elveszteni a kedvemet. Van itt olyan aki világosból ennyire sötétre festette a haját? Nektek is mindenki ezt mondta? Ki akartátok egyáltalán szedni? Nem tudom, hogy hallgassak-e a tanácsokra vagy egyszerűen csak hagyjam figyelmen kívül, mert biztosan csak azért mondják, mert nem tudnak vele elképzelni.
2011. júl. 16. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira szörnyű nem lenne, ha jól állna akkor meg tényleg. Nem tudom, hogy most milyen a hajad, de nekem is tetszik ez a szín, én simán bevállalnám, csak nekem már a sok sötétbarna festéktől fekete lett a hajam :(

Az tény és való, hogy ilyen vöröses színt/árnyalatot nagyon nehéz kiszedni a hajból. Nekem is volt vörös a hajam még 2 éve kb. és mikor befesetettem sötétbarnára befogta ugyan, de a vörös árnyalat még mindig látszott. és ez így volt a sokadik után is. Kb. 1 évet szenvedtem vele ha nem többet, hogy nőjjön ki az a hajam amikor még vörös volt. Szóval nekem az a véleméynem hogy csak akkor fesd be ilyen színűre hogyha megmaradsz ennél a színnél, nem mondom, hogy végleg hanem hogy jó sokáig, és nem akarod majd 3 hónap után visszafesteni barnára :)

2011. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Most sötétszőke vagyok. Ugye világos barnára festettem be a nap kiszívta. De szerintem azért is vannak kiakadva mert még sosem láttak más milyen hajjal csak szőkén. Még várnom kell 4 hetet a következő festésig addig van időm eldönteni. Csak olyanok véleményére voltam kíváncsi akik nem elfogultak a szőke hajammal :P

2011. júl. 16. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amúgysem tetszik a szőke haj, bár lány vagyok :D
2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!