Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés segítség! Találtam,...

Hajfestés segítség! Találtam, egy mondatot ami elgondolkodtatott. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

" A hajfestés egyik előnye az, hogy a haj ragyogóbbá válik, ezért ha természetes barna a hajad, akkor sem árthat egy kis barna hajszínező."


Ezt találtam neten, és pont gondolkodtam is ezen.

Barna a hajam és kicsit fénytelen főleg így nyáron kiszívja a nap. Arra gondoltam befestetem egy hasonló árnyalatú barna hajszínre, és akkor csillogóbb lesz. Mert hiányzik az a szép csillogás amit látok. Természetesen annak érdekében, hogy ne károsodjon a hajam valami nagyon jó minőségű hajfestéket szeretnék.

Szeretném ha ragyogna a hajkoronám.

Tapasztalatokat várok ilyen helyzetekben, hogy aki hasonlóra festette a haját mint az eredeti az mit tapasztalt? Tényleg csillogóbb?

És melyik a legjobb hajfesték? ÉN a L'ORÉALt hallottam és a hennát ami elvileg jó. De én saját tapasztalatokat szeretnék.


2011. júl. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

" A hajfestés egyik előnye az, hogy a haj ragyogóbbá válik, ezért ha természetes barna a hajad, akkor sem árthat egy kis barna hajszínező."


Ez egy reklám szöveg hogy mindenki vegyen hajfestéket.

Ha szép egészséges a hajad,ha nem őszülsz akkor ne fesd be amíg nem muszáj. A haj a vegyszertől (és a hajfesték bizony az) tönkre megy..

Ha fényes csillogást akarsz a hajadnak akkor használj balzsamot,gyümölcs pakolást stb..De ne tedd tönkre kémiai anyagokkal.

Csak megjegyzem,hogy én festem a hajam,mert 39 évesen vannak ősz hajszálaim.Barna az eredeti,és barnára festem.Mégsem lesz csillogó,fényes stb..Sőt elég erősen hullik is tőle.(pedig nagyon jó minőségű hajfestéket használok)

2011. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szőkésbarna hajam van és h egységes legyen világosbarna HAJSZINEZŐT használok. miután beszinezem nagyon puha lesz, megdúsul(elég kevés hajam van) és csillog:) ugyh én havonta szinezem:) de a hajfesték az azért más:S bár erről nem tudok személyes tapasztalatot mondani.
2011. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is még a télen volt festve hajszínezővel a hajam (világos barnára a szőkés barnáról) és sokkal csillogóbb lett megéri de a festék azért nem tenne neki olyan jót (:
2011. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Amúgy igen, festés után általában szép fényes lesz (ami nagyrészt a festékhez járó kondícionálónak is köszönhető), de hosszú távon tönkreteszi a hajat. Például van egy barátnőm, akinek nyakig érő bobra van vágva a haja. Régóta festi barnára (az eredeti is barna) és hiába rövid a haja meg sűrűn van vágva, teljesen fénytelen neki. Ott van másik barátnőm, közel derékig érő haja van, nagy része nem festett (növeszti le), és baromi fényes a haja. Az enyém is nagyon fényes, az sincs festve, csak 1-2 tincs amit lenövesztek éppen. Az egészséges haj fénylik magától is. Amihez már festés kell, hogy fényes legyen, az már régen rossz...
2011. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!