Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a hidrogénezés? És hogy...

Mi az a hidrogénezés? És hogy csinálnak fekete hajból szőkét? Csak simán rákenik a hajfestéket vagy mást is csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem folyamatosan vilagositjak. Ugy ertem mindig egyel vilagosabb arnyalatot kennek fel. Bar ez nem igazan tesz jot a hajnak..
2008. febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha természetes fekete a hajad, akkor se próbálkozz otthoni festéssel, mert a szőkéhez képest túl nagy a színárnyalat különbség, foltos lesz a hajad. Mindenképp ajánlom, hogy menj el fodrászhoz. A hidrogénezés, amikor hidrogén-peroxidot és vizet megfelelő arányban elkevernek, ezzel világosítják ki a hajat. Ezt lemossák, kifésülik, majd erre festik rá a kívánt árnyalatot. Valószínű a te hajaddal is ez történne a fodrásznál. Otthon ezzel semmiképp ne próbálkozz.

2008. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A feketéből szőkét csakis szőkítéssel lehet csinálni. Ehez van 1 speciális szőkítőpor amit hidrogénnel kell kikeverni. Ezt kenik a hajra. ez leszívja a színét s ezután jöhet csak a festés. nekem is így lett a sötétbarnából szőke. fél évbe tellett. 2szer szőkítettük utána már csak festéket kentünk rá. Nagyon tönkre teszi egyébként ahajat. Nemrég hallottam olyanról h akinek szőkítettk a haját utána már ahogy csak szőke festékkel keni ahoz van vmi adalék ami világosítja is egyben. Nem tudom. érdeklődj utána és mindenképp fodrász csinálja!!!
2008. febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

víz,meg hidrogén az egyenlő a semmivel.a szőkítőport keverjük a hidrogénnel.a feketéből szőke az nagyon durva dolog.örülj,ha marad hajad,(ilyenkor nagyon tönkremegy,letörik).ja,és jó foltos lesz.

otthon nehogy megcsináld.fodrász vagyok,de nem bizti,h elvállalnám!!!nem kevés pénzt fogsz otthagyni,és jó pár órádba fog kerülni.én egyszer sötétbarnát szivattam le,(saját hajamon),ugy tönkrement,h csak a (kerastase loreal 8000ft)hozta helyre.

kiváncsi vagyok milyen lesz a hajad,majd írd meg.

2008. febr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)nem szeretném leszőkíteni nagyon bénán néznék ki(sötét a szemem is meg minden), csak kiváncsi voltam h hogyan csinálják:)
2008. febr. 29. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok fodri,csak egy majdnem fekete hajó lányka. Egyszer szépen le lett szedve hidrogénnel és a szőkítővel a szín,aztán kapott egy sötétszőkés-vöröses árnyalatot első körben. 2 hét múlva már gyönyörű világosbarnás-sötétszőke volt,nem töredezett,és fényes is volt. Egy ügyes fodrász meg tudja csinálni,de nem érdemes azonnal tejfelszőkére.:)
2008. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

megin én(fodrász!)

kedves előző hozzászóló,a fodrászok védelmében:

más akkor,ha festett hajról beszélünk,és függ a minőségétőé is.lehet,h neked jo vastag,strapabíro hajad van,de vkié gyenge,törött,száraz.én csak a legrosszabbat írtam le,ami tórténhet!!!!

2008. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is azt mondtam,hogy nem jó a fodrász,aki nem tudja megcsinálni,ami az én hajammal sikerült! Csak leírtam a saját tapasztalatom. Senkit sem,pláne egy fodrászt nem akartam megbántani! Őszintén sajnálom,ha így jött le!:(
2008. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem fekete festett hajam van. fejtetőmön le van nőve és barnás színe van.alul pedig fekete, mit tegyek el megyek fodrászhoz és leszivatom utána egyből be is lehet festetni barnára avgy még kell vele szenvedni??
2009. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem a fekete festett hajamat 3 hónap alatt otthon 9x szívattuk le porral és szőke lett,igaz,hogy 10cm-t le kellett vágni a végéből de mai napig van sok és dús hajam.Tehát kinek így,kinek úgy..,
2009. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!