Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyatosan tetszik a színes...

Iszonyatosan tetszik a színes műraszta! Megcsináltassam vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, és már egy ideje kacérkodom a gondolattal, hogy műrasztákat sodortatok a hajamba. persze nem az egészet csináltatnám meg, csak néhány tincset. unom már a hajamat, olyan semmilyen. csinosan, de feltűnésmentesen öltözködöm. úgy érzem, bele tudnám passzintani ezt a hajviseletet a stílusomba. csak az tart vissza, hogy nem vagyok én már öregecske ehhez? nem válok nevetségessé majd az egyetemen? (régi, konzervatív egyetemre járok. ráadásul tanárképzésben is részt veszek... nem fog ez visszatetszést kelteni? nemsokára gyakorlati tanításokra kell járnom. mit gondoltok erről?
2009. ápr. 4. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább ne...:(
2009. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
ne, szerintem igénytelen és meg fogod bánni! Persze te tudod én csak tanácsot adok.
2009. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mint már írtam korábban, nem az egészet szeretném megcsináltatni, csak pár tincset. várok még véleményeket, figyelembe véve a fentebb leírt körülményeket.
2009. ápr. 4. 12:59
 4/10 A kérdező kommentje:
És azt is szeretném kihangsúlyozni, hogy nem a hagyományos rasztára gondoltam , hanem színes műrasztára, amit belefonnak a hajba, és nem vastagabb fél cm-nél.
2009. ápr. 4. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon klassz a műraszta és az a jó benne hogy nem kell a hajadnak hosszúnak lennie .9

itt egy jó oldal [link]

2009. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem sokaknak van már huszonévesen is, én a [link] - ról Ivy munkáit ajánlom, nekem onnan van műrasztám, igaz, hogy nem a legolcsóbb mulatság, de igényes és jó munkát csinál. Nekem is van, és senki nem szólt be érte az egyetemen :)

20/L

2009. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy megcsináltatom, és majd ősz elején kiveszem, ha elkezdődnek a tanítási gyakok. azért egy tanárnak sztem se legyen ilyen haja.

Utolsó lány! tőled szeretném kérdezni, hogy szted az is jól nézne ki, ha csak 15-20 tincsemet csináltatnék meg ilyen színes műrasztára? a hajam többi része maradna amilyen most. (hosszú, hátközépig érő középbarna hajam van)

2009. ápr. 4. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,és ha neked is ne hallgass más véleményére.Én összetenném a két kezem,ha olyan tanár jönne akinek ilyen haja van. Szerintem nagyon jó :) Bár lehet a tanári karnak nem tetszene ennyire,de nem hiszem,hogy befolyásolná. Szerintem a legszebb ha nem mindenféle színnel hanem max. úgy,hogy az eredi hajszíned meg még pluszba egy. Ez pl. szerintem nagyon jól néz ki: [link]

De ez valami nagyongáz [link]

2009. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó lehetne-e a 15-20 tincs, nem igazán tudom elképzelni :) De szerintem írj Ivy-nak egy e-mailt, kérdezd meg tőle, szívesen válaszol, és ha küldesz neki képet magadról, akkor tippeket is tud adni, hogy mit hová hogyan.. Segítőkész ebből a szempontból :)
2009. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik előző hozzászólásban említett Plast6icHairSurgery jnevű honlap tulajdonosa vagyok. Amit említesz (10-20 tincs) jó módszer akkor ha csak barátkozol a dologgal, már csináltam igy nem egy hajat, a végeredmény igy is látványos, és sokan aztán végképp az egész fejes mellett döntöttek:) Ennek a hajnak nagy előnye hogy bármikor ki be tudod rakosgatni (csak a 2 órás fonást kell végigülni:)) tehát ha a munkahelyeden nem is tolerálják, az se nagy gond ( tanárként még mindgi ott lesz a nyári szünet mindig:)) De a 10-20 tincshez még ennyi se kell, kb 10-15 perc ki-be rakosgatni. Ha segíthetek valamiben írj nyugodtan a honlapon található e-mail címre, képet is szívesen küldök hogy hogy fest ha csak pár tincs van berakva.

2009. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!