Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 2 éve szőke melírozott a...

Már 2 éve szőke melírozott a hajam. Hogyan tudnám megoldani, hogy egyenletes szép szőke hajam legyen?

Figyelt kérdés
Fodrászom szerint besárgulna, de szerintem van más megoldás is. Azért lenne jó, mert már úgy néz ki a hajam, mintha platina szőke lennék, sőt ha összekötöm akkor ugye látszik, hogy amúgy barna a hajam, vagyis a szőke melírtól már inkább olyan fakó barnának tűnik. Jó lenne valami ésszerü megoldást találni, mert így nem tetszik. Régóta ezen agyalok és nem lettem okosabb.
2011. júl. 24. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

fesd be pl mézszőkére, vegyél hamvasító sampont,

tuti h nemsárgulbe

2011. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem kérd meg a fodrászt, hogy a tövénél, oldalt meg alul jó sűrűn melírozza, így egy idő után ugyanolyan szőke lesz,mint a hajad végén..:)
2011. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hamvasító sampont azt használok, inkább ritkábban mert attól is inkább platinás beütésű hajszinem lesz. Észrevehetően sima sampon használata után azért szebb. Köszönöm a válaszaitokat, méz szőkének még utána járok:)
2011. júl. 24. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Van rá 1megoldás.De akkor 2napig nem ajánlott,hogy kimenj az utcára.Vegyél Syoss hajszínleszívot,fessd be vele.Az igaz,hogy sárga lesz,de várj vele legalább 1napot,és fesd be olyan szoke festékkel,amilyenre szeretnéd.én a Palette C-12-est használom.
2011. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre maradok a második válaszolónál:)
2011. aug. 7. 08:44
 6/6 TFMHisztike válasza:
Fesd még szőkébbre.
2015. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!