Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajamat hogyan állítsam...

Rövid hajamat hogyan állítsam be? És mivel ápoljam?

Figyelt kérdés
Elöl kicsivel áll alá érő, hátrafele rövidülő (bubifrizura) frizurám van, oldalfrufruval. Oldalt szoktam elválasztani, és így az egyik oldalon több hajam van, mint a másikon, és amikor beszárítom, azon az oldalon, ahol több a hajam, jobban beáll, mint a másik oldalon. Így úgy néz ki, mintha egyik oldalon rövidebb lenne, mint a másikon. Hogyan tudnám normálisan beállítani, hogy szépen nézzen ki? Képeket is linkelhettek. A fénytelen hajra mit ajánlotok?
2011. júl. 25. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább növeszt meg.....
2011. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ....
2011. júl. 27. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon, ahol kevesebb hajad van tupírozd fel picit a tövét. A választéktól válassz le kb 1 cm sávot és az alatta levő hajat tupírozd picit, hajlakkozd, majd a tetejét picit fésüld ki. A felcsatolt hajrészt engedd vissza. Így dúsabb hatást kelt a haj. Fénytelenségre kiváló a szilikonos hajolaj (DM-ben, Rossman-ban kapható, kb 500ft-), nagyon pici elég rá, kb 1 csepp. Lehet kapni kifejezett hajfényt, a Schwarzkopf Got2b szerintem kifejezetten jó én imádom az illatát.
2011. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!