Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés után folyton ledobja...

Hajfestés után folyton ledobja a hajam a festéket és vörös lesz. Milyen festéket vegyek?

Figyelt kérdés
Már több féle festékkel is próbálkoztam,de a festés után kb 2-3 hétig szép színe van, aztán folyamatosan lekopik, és vöröses-narancssárgás színe lesz. eredetileg középbarna hajszínem lenne, eddig sötétebb barnákkal próbálkoztam, de lassan szeretném visszanyerni az eredeti hajszínem. mit csináljak? bár már tökéletesen megfelelne egy bármilyen barna, csak ne lenne vörös :S
2011. júl. 25. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ez volt a problémám. Fodrászhajfestéket használj, az biztos, hogy a hajadon marad. Fodrászom mondta, hogy azok a legjobbak, és igaza volt. Szerintem először menj el fodrászhoz, festesd be, és kérdezd meg, hogy milyen márkájú festéket használt és hányast. akkor már után tudsz festeni. Ha viszont nem akarsz fodrászhoz menni, szerintem a fodrász kellékesben biztos van valami színskála ami alapján kiválaszthatod az áhított színt:)

(Csak fodrászkellékesben kapsz ilyen festéket:) )

2011. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! de ezért is vagyok teljesen "elkeseredve" mert már az utolsó 2alkalommal a fodrász festette a hajam a saját hajfestékével... :/ most ajánlották, hogy próbáljam ki a Casting termékeket, mert hiába szinező egyik barátnőmnek hónapokig bírta...
2011. júl. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!